1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie na XBL+ LT3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pablishto, Styczeń 3, 2014.

1. pablishto

pablishto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dom
    Siemka, mam pytanie. Mam przerobione konsole LT 3.0 i ostatnio mam ochete pograc przez live... tylko jest problem.
    Czesto gralem w gry przed premiera w PL i nie mam nagrywarki iHAS ;/ i tu pojawai sie moje pytanie czy jezeli nagrwyam gre metoda truncate (tylko po to by zainstalowac gre na HDD) i nastepnie nagrywam ja drugi raz przy pomocy BurnerMax Payoad Tool (do grania, bo jak nagrywam ta metoda to wyskakuje mi blad przy 49% instalacji )
    Moge grac czy lepiej nie ryzykowac.... ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. BaronTheStig

BaronTheStig Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    To nie ma żadnego znaczenia czym nagrywasz. Jeśli konsola zostanie oflagowana dostaniesz Bana tak czy siak.
    Kumpel grał w gry po premierze zawsze, właśnie z tego względu o którym piszesz, a i tak Ban poleciał.

4. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po co nagrywać 2 razy jak metoda Truncate zupełnie wystarczy. Gram już 3 lata i bana nie mam. Ihasa też nie musisz mieć żeby grać Live. A banów nie było już od dawna.

5. pablishto

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dom
    mi chodzi bardziej o to czy w konsoli zapisuje sie kiedy dana gra zostala odpalona ??, czy w profilu. wystarczy tylko usunac profil zalozyc nowy i bedzie ok ?? czy nie ma to znaczenia ?

grasz na live Truncate+mp3 i wszystko dziala ??.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Raczej się nie zapisuje dane kiedy gra była uruchomiana bo ja gram na swoim koncie offline gry przed premiera i później po premierze gram na live i jakoś bana do tej pory nie mam. A na dodatek gram w gry nagrane zwykłą nagrywarka

Wysłane z telefonu L710

7. marlis93

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To nie ma znaczenia jeśli grałeś w gre OFFline przed premierą. Tak metodą z trikiem mp3.

8. pablishto

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dom
    jeszcze jedno, jak ma swoj profil na ktorem gralem offline w gry przed premiera to moge do "przypisac" do xbox live ? czy lepiej utworzyc nowy profil ??

9. marlis93

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Stwórz Live na tym profilu co masz bo nie ma sensu tworzyć nowego profilu.

Wczytywanie...

Poleć forum