1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie online a brak pozytywnej weryfikacji płyty i nagranie metodą truncate

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez balekk, Wrzesień 1, 2015.

1. balekk

balekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Chciałbym się podpytać o taką sprawę. Czy bezpieczne będzie granie na live (online) w GTA 5 podczas gdy płyta DVD2 nie przeszła do końca weryfikacji w IMGBurn. Płytę tą wypaliłem nagrywarką Liteon z wykorzystaniem narzędzia Payload Tool. W ABGX obraz przeszedł pozytywną weryfikację, tj. świeciło się wszystko na zielono. W Imgburn obraz nagrał się bez przeszkód i błędów, ale podczas weryfikacji na poziomie 99% zaczęło wywalać jakieś błędy.
    Pomimo tego grę odpaliłem i od kilku tygodni gram bez żadnych przeszkód. Nic się nie zawiesza - działa tak jak trzeba.
    Teraz chciałbym pograć jeszcze w GTA Online i zastanawiam się, czy to że weryfikacja nie doszła do 100% może grozić jakimś oflagowaniem (banem)?
    Z kolei płytę z contentem (DVD1) wypalałem kiedyś jeszcze w czasach gdy miałem inną nagrywarkę i nie korzystałem z BurnerMax Payload Tool, tj. metodą Truncate. Płyta z tego co pamiętam wypaliła się wtedy bez przeszkód i w 100% została zainstalowana na konsoli. Z resztą DVD 2 wtedy też wypaliłem tą samą metodą, przeszedłem całą grę, ale płyta się zużyła. Stąd konieczność ponownego nagrania, ale tym razem już bezpieczniejszą metodą (w związku z tym, że w międzyczasie zmieniłem nagrywarkę).
    Czy w mojej sytuacji bezpieczne będzie granie online?
    Z góry dzięki za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum