1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie online a internet LTE z zestawem ODU-IDU Cyfrowego Polsatu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Decu87, Sierpień 31, 2016.

1. Decu87

Decu87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Tak jak w temacie bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, a nie które są z przed kilku lat.
    Czy mógłby ktoś udzielić odpowiedzi może ktoś korzysta z tego rozwiązania to jest nielimitowanego (w tej chwili) LTE od Cyfrowego Polsatu z zestawem domowym ODU-IDU lub innym z Plusa bądź CP? Czy da się grać przez ten internet? Jak sytuacja z NAT-em? Z tego co mówili jeżeli jestem w zasięgu LTE a jestem bo korzystam w telefonie to będę miał internet bez limitu danych, ale wiadomo, że w praktyce różnie to bywa, a że jestem laikiem w tym temacie i nie chciałbym ponosić kosztów związanych z aktywacją biorąc takie rozwiązanie na próbę. Dlatego moje pytanie czy warto się w to ładować?
    Obecnie mam radiówkę, a że jestem w pewnej odległości od nadajnika to nie działa to zbyt przyzwoicie poza tym jak pada deszcz nie wspominając o burzy to wiem, że nie ma co zaczynać grać w Fife bo przypomina to pokaz slajdów. Albo nie ma połączenia w ogóle. Bardzo proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie korzystałem z tego co wymieniasz ale używałem LTE z telefonu na xboxie i grało się bardzo dobrze .

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mialem 5lat lte, za natem brak możliwości odblokowania. Przy nowych umowach podobno mozna już przekierować porty(musisz to sobie potwierdzić na infolinii technicznej). W umowie nest ze lejej mogą założyć, i tez zawsze go zakładają. Moja lokalizacja to 100metrów od przekaźnika, 5 lat temu internet chodził ok 75 od 2 lat w przedziale do 20. Zabierz na testy innej opcji nie ma, koszt znikomy

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

5. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Potwierdzam to byś zabrał ten internet na próbę, pewnie masz taką możliwość, sam znam ludzi którzy nie narzekają na taki internet do gier a znam takich którzy się tylko męczą i momentami nie mogą grać. Opinie są skrajne bo wszystko zależy od lokalizacji i od konfiguracji tego wszystkiego.

Wczytywanie...

Poleć forum