1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie online na Lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stefan357, Listopad 1, 2012.

1. stefan357

stefan357 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A więc tak. Posiadam Slima z Lt 3.0 z dashboardem 15574. Narazie nie podłączałem go do sieci. Ponieważ słyszałem ze jest nowy dash z października 2012 to czy po podłączeniu mojego xboxa do sieci nie usunie mi sie przeróbka ? Miałem kilka razy komunikat o nieautoryzowanym dysku oraz powiadomienie o przeczyszczeniu płytki szmatką, a słyszałem ze jeśli pokaże się jakiś z tych komunikatów wgrywana jest cicha aktualizacja po podłączeniu do live'a, czy to prawda ? I jeszcze jedno pytanie. Mam ihasa i wszystkie gry nagrywają mi sie w 100%. Jeśli zdecyduje się na grę multi to czy istnieje duże ryzyko bana ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    NIe usunie znikome ryzyko bana:witless:

4. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    jesli masz LT 3.0 nie masz sie czym martwic utrata przerobki. A bana mozesz dostac ale LT 3.0 jest malo wykrywalny wiec mozesz smialo grac

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum