1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie online na RGH LT3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Banish, Luty 6, 2015.

1. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Jestem w posiadaniu x360 z RGH a także napęd LT3.0
    Czy jeżeli założe konto XLive i zaloguje się na konsoli z RGH LT mogę dostać automatycznie bana lub czy moze na takiej konsoli nie uda mi sie podłączyć do internetu i funkcjonować normalnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dumny

dumny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie dostaniesz się na xboxlive zapewne w dashlaunch są zablokowane opcje,jednak jeśli chcesz
    grać na live poradnik znajdziesz w odpowiednim dziale.

4. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Do tego sluzy alternatywa XBL, zwana XBLSE. Warto sprobowac ;)

5. Joma97

Joma97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli nie obawiasz sie bana to tak :p ja grałem 3 tyg zanim go dostalem, nawet w przypadku bana mozna podmienic plik KV.bin i dalej cieszyc sie livem :D

Wczytywanie...

Poleć forum