1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie online split-screen na 1 koncie GOLD.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Saskey, Czerwiec 9, 2011.

1. Saskey

Saskey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak w tytule tematu. Chodzi mi o grę Call of Duty: Black Ops. posiadam jedno konto ze statusem Gold i chce zagrać z kolega na splitscreenie. Próbujemy ale za nic nam się nie udaję, szukałem też na zagranicznych forach i nic. proszę o w miarę przejrzystą instrukcję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    twoje pytanie jest chyba mało precyzyjnie. Żeby grać na split screenie offline nie potrzeba golda, a jak chcesz grać we 2 na sc przez xbox live to się nie da.

4. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jak to sie nie da? Masa ludzi gra online z nickiem oraz nickiem(1) wiec to chyba musi byc na jednym monitorze...

5. koxy

koxy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj, jedno konto gold i mozna spokojnie pociskać we dwóch na splicie.
    Saskey musisz dodac drugi kontroler wciskasz i trzymasz A powinen pojawic się Twój nick(1) i to tyle.

6. Saskey

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie da się przytrzymać A. Można tylko kliknąć i pojawia się okienko zalogowanych profili. Na razie jest tylko mój. Ok, no to klikam na drugim padzie kolejny raz A, żeby wybrać profil. Chcę wybrać mój ale świeci się na szaro a na innych jak wiadomo wywala do głównego menu i jakiś błąd, że to drugie konto golda nie ma.

7. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ja mam troche inne pytanie, a nie chce zakladac nowego tematu, jezeli mam 2 konta z gold na 1 konsoli, moge w battlefield bad company 2 zagrac na podzielonym ekranie? zeby mnie i kolesia dolaczylo na 1 serwer? z 1 konsoli? i jezeli tak to napiszcie jak ? albo czy wogole w jakas gre sie tak da? mam rowniez call of duty 4 i 6.

8. FunnyGun

FunnyGun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    saskey zaloguj się na konto gość tym drugim padem to będziesz mógł grać

9. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz najpierw podłączyć drugi pad co nie? Może nie masz zsynchronizowanego?

10. wojtuśface

wojtuśface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Żeby grać na splitscreenie w CoD:BO nie trzeba mieć na żadnym koncie golda!!

11. Saskey

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chodzi o multiplayer splitscreen. Już wszystko wiem, mam tyle tych kont, że nie zauważyłem konta GOŚĆ na samy dole...

ŻAL .

Wczytywanie...

Poleć forum