1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie przed premierą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez noname, Sierpień 13, 2009.

1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej.

Na początku zaznaczam, że szukałem odpowiedzi na moje pytanie, ale było ich kilka i każda inna :rolleyes:

Czy jeżeli posiadam grę, która jeszcze nie miała światowej premiery, to mogę zagrać w nią tylko offline, a później bezpiecznie podłączyć klocka do neta?

:ban

2. Lotnik421 Xbox One

3. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    granie przed premierą=ban.

4. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    nawet jak zagrasz offline to i tak masz zapisaną datę kiedy grałeś w swoim profilu a to jest ban. Jeżeli tak bardzo chcesz to grasz na innym profilu którego nie będziesz miał w live.

5. noname

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam zapisaną datę, kiedy to było. A skąd klocek ma wiedzieć, który dzisiaj jest? Konsoli nigdy do neta nie podłączałem, a datę mogę sobie zmienić na inną :p

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    podłączysz konsole do neta i on dobrze będzie wiedział kiedy gra była uruchomiona :) pamiętaj ban nie idzie na konta tylko na konsole :p

7. Rafal360

Rafal360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli jak ban pojdzie na konsole to co? Xbox do wyrzucenia?

8. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Nie do wyrzucenia :D Tracisz Gwarancje i nigdy już nie połączysz się z live :D chyba że hakerzy coś wymyślą na to :D ale grać offline możesz zawsze :)

9. noname

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli jak stwrze osobny profil do grania w gry przed premierą i nigdy nie zaloguje się na nim do Live to wszystko powinno być ok?

10. Kamil2264

Kamil2264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co ludzie mówią to za to i tak bana. Ban nie jest na konto tylko na całą konsole. Po banie można chyba nawet zgrać konto na kartę pamięci i grać na nim u kumpla. I za granie oflnie ban nie jest pewny. Mój kumpel ma konsole od roku i już w kilka gier grał przed premierą tylko wtedy nie podłączał konsoli do live aż do daty premiery gry. Jeśli zagrasz w grę przed premierą z podłącząnym netem to bana masz raczej na pewno. I tworzenie oddzielnego profilu cię nie uratuje.

11. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    a bajki typu mam 2 profile jeden do gier a drugi do gier przed premierą to po prostu bujdy :)
    Lepiej poczekać parę dni i grać pewnie :)

12. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Ja mam kumpla co grał w Ninja Blade miesiąc przed premierą i nie dostał bana. grał też przed premierą w [PROTOTYPE]

13. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Mogą zbanować - nie muszą. Jednym się udaje, inni dostają bana od razu. Ja przez neta w nic nie grałem - jednego golda już wykorzystałem, a innego konta jakoś jeszcze nie zakładałem, poza tym, średnio mam czas na grę przez neta.
    Ale póki co, od przeróbki u mnie minął z miesiąc, może trochę ponad, logowałem się do Live, pobierałem dema, aktualizacje i jest luzik jak na razie. Aż się pewnie w końcu doigram :D

Ale zastanawia mnie co innego - skoro można odpiąć napęd, a MS sprawdza to w jakiś sposób, to żeby śmigać po menu, czy pobierać dema, można śmiało go odłączyć i nie bać się o bana jeśli dobrze rozumuję? Tylko jeśli chodzi o grę to kicha, bo bez napędu gry nie uruchomimy :( Chyba żeby (tego nie próbowałem) grę uruchomić i odpiąć napęd - po wyjęciu płyty gra się wyłącza, ale czy po odpięciu napędu również? Muszę sprawdzić, jeszcze nie poskładałem konsoli po regulacji lasera :D
    A dziś dokupiłem wiatrak na ten radiator co po rurce cieplnej idzie, to zaraz sobie sprawdzę :)

14. Razak

Razak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    patryk878 mylisz się ja grałem offline w dużo przed premierowych gier i nie dostałem bana.

15. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Bo oni te bany koncentruja na danej grze. Chodzi o to ze jak wychodzi jakis nowy hit- czytaj Gears of War(najczesciej produkty M$) to skanuja konsole i wtedy sypią bany- a juz za granie przed premierą w takie tytuły. Pomniejsze raczej na takie cos nie moga liczyc, bo M$ dba najbardziej o swoje interesy. Takie moje zdanie bo podobna praktyka jest stosowana na PCtach, tyle ze tam to częściej takie "skanowanie"/"filtrowanie" graczy jest uskuteczniane(kto grał na battlenecie ten wie o czym mowie).

16. lukan00

lukan00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LbN
    Ten post wystarczy, aby "zamknąć" ten temat.

17. Vesiv

Vesiv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jescze swiezak dorzuci swoje pytanko. Sciagam wolfensteina i nie zamierzam grac przed premiera bo niechce dostac bana , ale sciagam teraz wolfensteina to ta wersja gry nie jest niewiem jakas przedpremierowa czy cos? Ze jak zagram nawet po premierze to i tak bana moge wylapac , bo ta wersja jest z przed premiery? Mam nadzieje ze zrozumieliscie o co chodzi : P

18. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak patrze na takie tematy to braknie mi slow!:(

19. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    Vesiv jezeli po premierze uruchomisz gre to nic sie nie stanie
    igorro ja sie przylaczam do twojich slow...

Wczytywanie...

Poleć forum