1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie przed premierą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shadek, Listopad 9, 2014.

1. Shadek

Shadek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam , mam pytanko. Widzę że jest już nowy assassin creed i moje pytanie brzmi czy mozna grac przed premierą z odłączonym live?? I czy jest różnica jakbym grał z podłączoną konsolą do live?? Wiem że aby uchronić się od bana to najlepiej nie grać przed premierą , ale jestem fanem assassyna :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak masz oryginał, to graj śmiało. A jak pirata, to po co ryzykować? Ryzyko że dostaniesz bana jest ogromne, praktycznie pewne, a net i tak Ci niepotrzebny (chyba że coś nowego wprowadzili, nie zagłębialem się w temat)

4. Shadek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może zle sformułowałem pytanie. Czy jeżeli odpalę GRĘ przed premierą z odłączonym live i podłącze go dopiero po premierze GRY to czy szansa na bana jest taka sama jak wtedy , kiedy grę odpaliłbym dopiero po premierze?

5. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak będziesz zdobywał arcziwmenty to chyba po dacie zdobycia można rozpoznać, że grasz przed premierą i możesz mieć lipę. Po co ryzykować?

6. Shadek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Smutek ;/. No nic to pewnie raczej poczekam , rozumiem że muszę czekać na polską datę premiery i opcja z odpaleniem rownoczesnie z premierą w USA wiąże się z tym samym.

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, najbezpieczniej będzie jak zaczekasz na polską premierę ;-)

8. Shadek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki wszystkim , temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum