1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie przedpremierowe

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nobad, Lipiec 22, 2010.

1. nobad

nobad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż nie jestem pewien czy grałem w gry przed premierą. Mam przeróbkę LT, nigdy nie podłączałem live. Czy jak sformatuje dysk, przywrócę oryginalne FW mogę bezpiecznie korzystać z live? Czy dostane bana za granie przedpremierowe?

//HoFi: Świeżaki to nie miejsca dla usera z 28 postami !!

edit: To gdzie mam takie coś pisać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Przecież jeżeli się nie łączyłeś do live, to nikt ci nie sprawdzi czy grałeś w przedpremierowe gry czy w jakiekolwiek. Co do powrotu na oryginalny FW i granie live, to chyba nie będzie z tym problemu.

4. nobad

nobad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oki, oby nikt nie sprawdził

5. kamilkosz

kamilkosz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jesli nie zostales oflagowany to po prostu przestajesz grac w ta gre przed premiera, ja wlasnie dostalem za to bana - ale kiedy to bylo ;d

edit:a pzoa tym narazie na lt mozesz grac na live wiec nie wiem po co sikasz

Wczytywanie...

Poleć forum