1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie przez live na przerobionym xboxie...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kisiel-PL, Styczeń 2, 2009.

1. Kisiel-PL

Kisiel-PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć czy
    1. jeżeli mam przerobioną konsole i kupie orygionalną grę to będę mógł grać przez live?
    2. Jeżeli będę mógł grac to jak połącze się z live to aktualizacja dasha będzie automatyczna? Mam tego starego jeszcze.(nie ten z nowym wygladem) Nie wiem jak spr w konsoli jaką mam wersję.
    3. Jeżeli dostaję bana to jakie idą za tym konsekwencję? (jak gram na piratach przez neta) Dostaje bana na live tylko czy dostaje bana na całą konsolę że w żadną grę nie pogram?

Chce sobie popykaćw GOW2 przez live... Mam od kumpla pirata tylko i jestem ciekaw czy bede mogl normalnie grac...

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Możesz grać i na kopii i na oryginale.. ale na kopii ryzyko bana
    2.Tak, aktualizacja jest wymagana do grania na live. Mało ważne jaka, połączysz się to Ci zaktualizuje do najnowszej wersji, która jest lepsza od starej :)
    3.Nie możesz połączyć się z Xbox Live, a grac możesz normalnie

Łącz z netem i graj, gwarancji że nie dostaniesz bana nie ma, ale jak widać wieluu na forum gra i żyją na Live:)

i 4. jak byś poczytał na forum to byś nie musiał zakładać nowego tematu...

4. Kisiel-PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry za nowy temat, ale szukałem i noe znalazłem odp na pytania... Każdy miał inne zdanie...

I jeszcze jedno. Jeżeli rozpocznie sie aktualizacja to będę mógł potem grać na piratach? Bo nie wiem czy przerobiona jest konsola w ten sposob ze piraty beda chodzic tylko na jednym dashu czy to był flash napędu.

5. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    byl to flash napedu, po aktualizacji dasha nic sie w tym temacie nie zmienia, wciaz mozesz grac na kopiach

6. Kisiel-PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeżeli będę grać na orginale to nie dostane bana czy zmniejszy ryzyko dostania bana?

7. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    na org. chyba nie dostaniesz ale nie wiadomo ;/ zawsze jest jakies ryzyko..na kopii jest wieksze a na oryginale mniejsze ( jesli przerobiona oczywiscie )

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz dostać bana coffe ;] Jak będzie fala, to wtedy banują. Przy okazji np. premiery halo reacha była czy NXE ;)

9. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie ma różnicy czy jedziesz na oryginałach czy nie jeżeli już podłą czyłeś xboxa z flashem do neta to nie ma to znaczenia ban i tak będzie przy fali.

10. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    oby nie w tym roku ;]

Wczytywanie...

Poleć forum