1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie przez siec na piratach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Artur Słomowski, Październik 23, 2011.

1. Artur Słomowski

Artur Słomowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. czy jak mam lt 1.91 to moge grac przez siec na piratach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli nie masz bana to oczywiści że możesz, żaden z nas nie jest w stanie Ci tego zabronić. Robisz to po prostu na własne ryzyko :D

4. baldyk

baldyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Troszkowo
    Jeśli będziesz grał na przerobionej konsoli to ci ją zbanują i jak masz podłączony dysk też go zbanują. Odbanowanie kosztuje około 100zł. Granie Live też troche kosztuje bo musisz wykupić dostęp do Xbox Live. I po podłączeniu konsoli do neta wyrzuci ci przeróbke.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nóż się w kieszeni sam otwiera. Nie banują dysku.

6. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeróbki też nie wyrzuca, nie słuchaj jakiś pseudo dzieciaków, graj spokojnie, jak będziesz miał dostać bana to dostaniesz, ci co się bawią w jakieś abgx'y czy ostatnio zabawa z nagrywarkami by być rzekomo bezpiecznymi na live tylko tracą czas, jakby m$ chciał banować to by banował, ci wszyscy piraci na live grają tylko dlatego, że m$ przymyka na to oko, a nie że się zabezpieczyli kij tam wie czym.

7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    i nie da sie odbanowac konsoli ban jest na dozywocie ewentualnie na 9999 lat

8. piotrek112

piotrek112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do Was takie pytanie. Mam wgrany lt 2.0, napęd liteon. Konsola zaraz po przeróbce została odpięta on netu więc nie jest ani zbanowana ani oflagowana. Rozumiem, że jeżeli w tej chwili wgrałbym stock firmware to mogę śmiało podpiąć do live? A teraz w sumie najważniejsze.

Zastanawiam się nad zakupem słynnej ihas124b, tylko czy jest sens to kupować skoro nie chce grać na pirackich kopiach na live? Czy zostaje w konsoli jakiś ślad jeżeli płyta nie była nagrana 1:1? Czyli jeżeli np. zagrałbym teraz w forze na odpiętej od netu konsoli, później przywrócił stock, podpiął pod live, to nie dostanę bana w kolejnej fali? Może ktoś mi podpowiedzieć, bo już*zaczynam się trochę gubić : / Z góry dzięki.

9. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jak już odpaliles chodz raz forze nie wypaloną 1 do 1 to masz flage i bedzie ci wyrzucać gry nie nagrane dokładnie 1;1 do dasha. Po za tym slad po przerobce zostanie i nie wiadomo czy wgranie org FW uchroni cie przed banem.

Wysłane z X8

10. piotrek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nigdy nie uruchamiałem xdg3 więc raczej nie jest oflagowana. Z tego co czytałem na tym forum, konsole, które zostaną przywrócone na stock FW, bez obaw można podłączać pod live i raczej nie było przypadków, które wskazywałyby inaczej.

11. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Decydując się na przerobienie podjąłeś ryzyko. nie pytaj teraz, czy cię zbanują. Przywróć oryginalny FW i się przekonasz, możesz liczyć na cud, że nic nie będzie. Nie ma 100% sposobu na nie uzyskanie bana. Chyba byłeś tego świadom...

12. piotrek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, byłem tego świadom. Po prostu pytam, czy ktoś kto siedział na live na stocku, a miał wcześniej wgrany ixtreme nie podłączany do Interntu dostał bana. To mnie w tej chwili interesuje.

13. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    @piotrek112
    Nawet jeśli nie podłączyłeś jej do neta, informacja w konsoli o przerobieniu i tak zostanie. Chociaż byś zmienił napęd będziesz miał wciąż ten problem. Graj do woli, jak Cię zbanują to zbanują. Ale ja grając na przeróbkach ciągnąłem na starej konsoli nawet 6 miesięcy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum