1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie przez siec

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Lipiec 24, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Mam takie pytanie bo jestem ciemny co do grania przez siec.Zamierzam podlaczyc x360 do neta,jakim kablem mam podlaczyc konsole do sieci?slyszalem ze pierwszy miesiac grania na live jest darmowy,czy to prawda?czy lacze 2 mb wystarczy do grania?pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zwyklym krosowanym jak pc do netu masz podlaczony. dokladnie sa 3miesiace golda gratis. lacze moze byc nawet nizsze chodzi o pingi i zeby nie grac z ludzmi z wysokim pingiem na live sa przewaznie mala iloscia kresek oznaczeni lub na czerwono bo sa lagi i se nie pograsz. i jak masz przerobiona to najnowsze lt 1.9 i dobrze zrobione kopie bo bana zalapiesz i sie skonczy podlaczenie do live.czyli 3konta free gold. jedno sie konczy po 30dniach mozesz zalozyc 3 w sumie i kazde wazne miech

4. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Kabel Ethernet, Masz do wykorzystania 3 konta z subskrypcją gold na miesiąc, łącze 2mb wystarczy (ja gram na 1mb)

5. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Praktycznie kazde lacze wystarczy, tak zaraz po zarejestrowaniu sie w serwisie Xbox live otrzymujesz Gold na 1 miesiac. Jesli posiadasz modem to wystarczy podpiac z modemu prosto do komputera kablem ethernet. ;]

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wazne zeby miec niskie pingi i ludzie z ktory bedziesz grac nie mieli najnizszej ilosci kresek lub polaczenie na czerwono . gra z takimi ludzmi przez lagi to nie jest gra

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Łącze 2 mb spokojnie Ci wystarczy, miałem takie i wszystko ładnie chodziło :) To prawda masz do wykorzystania 1m. Golda za darmo :)

8. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok dziekuje panowie

Wczytywanie...

Poleć forum