1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie przez Xbox Live + zakup gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matatjahu6, Listopad 9, 2012.

1. Matatjahu6

Matatjahu6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Witam serdecznie.

Zakupiłem okoła miesiąca temu Xboxa 360 slim metalic, data produkcji 2011 rok, podejrzewam, że jest to najświeższa odsłona Xboxa 360 i na szczęście wszystko jest w porządku, jest sprawny w 100%, miałem obawy, że mogę być oszukany bo kupiłem go na tablicy i widziałem tylko zdjęcia. Ok, przechodzę do mojego pytania, jeszcze nie mam podłączonej konsoli do internetu więc w ogóle się nie orientuję, czy może mi ktoś wytłumaczyć od dechy do dechy na czym polega granie przez internet, konsola nie jest przerobiona, chodzi mi o to na czym polega Xbox Live i za co trzeba płacić.

Kolejne moje pytanie jest takie, zakupiłem przez internet 2 używane gry, stan podobno używane tylko kilka razy, czekam na przesyłkę więc jeszcze ich nie mam. jest to Gears Of War 3 i Battlefield 3, polowałem na te gierki bo słyszałem, że obie są świetne, pytałem się faceta czy mają niewykorzystane kody do grania po sieci, facet odpisał, że mają wykorzystane tylko jednodniowe kody ale jeżeli mam opłaconego Live'a to mogę grać bez problemu, czy on mówi prawdę, że tak jest w przypadku tych gier? Pytam się bo słyszałem, że niektóre gry mają kod i jak się go raz wykorzysta na jakimś koncie to ktoś inny na swoim koncie nie pogra przez internet.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow9021

Shadow9021 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Placisz za abonamen xbox live gold daje Ci on dostep do najnowszych gier w wersji demo mozliwosc korzystania za youtube i pare innych rzeczy ale najwazniejsze co daje to mozliwos mlucenia w gry online kosz takiego abonamentu to na allegro okolo 30-40 zl za moesiac ale kupujac na dluzej bardziej sie oplaca duzo taniej wychodzi jak naprzyklad kupisz na caly rok. Co do twojego pytania 2 to niewiem bo nie gralem w te gry mozliwe ze posiadaly jakies kody trial na przetestowanie trybu multiplayer a kody do aktywowania na stale nie zostaly uzyte

1 osoba to lubi.
  4. Matatjahu6

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki bardzo za udzielenie informacji, to wychodzi na to, że microsoft nieźle też młuci z kasy :) za granie po sieci, no właśnie ale może ktoś będzie się orientował jak to jest z tymi grami o które pytałem, pozdrawiam.

5. NORBIKO

NORBIKO Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    warszawa
    Gears Of War 3 i Battlefield 3 te gry posiadają przepustke internetową którą aby grać po xbox live muisz wykupić koszt 800 punktów

1 osoba to lubi.
  6. Matatjahu6

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Oki bardzo dziękuję za odpowiedź, można zamknąć temat, pozdrawiam!

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    gow nie ma online passa :p

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum