1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

granie przez xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marlis93, Luty 9, 2012.

1. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam juz jakies 3 miesiace nie gralem live i mam pytanie czy spokojnie moge grac on-line i nie cofnie mi przerobki. zaznaczam ze mam lt2.0 i dash 14699 i zrobiona ta cicha aktualizacje co wtedy byla. prosze o pomoc i z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jak zaczniesz grać na LT2 to dostaniesz bana. Zrób upgrade do LT3 i wtedy myśl o grze. Oczywiście gry na których będziesz grał poprze XBL muszą być kopiami 1:1 czyli połączenie Liteon iHAS124B + ABGX 1.0.6 + Verbatim = "Bezpieczeństwo"

4. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    widze ze coraz wiecej zabawy z tym ale dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum