1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

granie w FPS na komputerze - mysz klawiatura

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HellScreamer, Listopad 25, 2009.

1. HellScreamer

HellScreamer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    Jak w temacie, czyli co polecilibyście ew. czego używacie do gry w FPS'y na PC. Jaką myszkę, jaką klawiaturę? Tanie a dobre, czy drogie, ew. rozbicie cenowe polecanych przedmiotów. Razer, Logitech, Microsoft z serii Sidewinger?? Creativ Fatality?? Wasze wrażenia z użytkowania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Celuj w razera jeśli chodzi o klawiaturę i mysz, jeśli chcesz coś naprawdę taniego to a4tech z tym, że tutaj to polecę tylko myszkę bo klawiatury nie są zbyt ciekawe. Co do logitecha to wiadomo cena.. a i wykonanie nie każdemu odpowiada...

4. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Ja mam A4 Techa x750 BF. 2400 DPI, regulacja czułości i tak dalej. Bardzo dobrze się sprawdzała. Kupiłem ją 2 lata temu. Teraz ma następce, bodajże to ona:
    A4tech Oscar XL-750BK 3600dpi + X7-200MP 240x200mm (825227640) - Aukcje internetowe Allegro

Wygląd niemal ten sam. Komfort niesamowity, bardzo dobrze leży w ręce. Bardzo trwałe ślizgacze, dobra precyzja i czas reakcji. Naprawdę dobry produkt.

Wczytywanie...

Poleć forum