1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie w FPS'y porady

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Seban_ZA, Kwiecień 15, 2012.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Witam
    Ostatnio zacząłem sporo grać w XBL w MW3, jest to moja pierwsza strzelanka w, którą gram. Chciałem zapytać się graczy, którzy grają w FPS'y czy używają jakiś specjalnych nakładek na analogi, jakie mają ustawiena czułości rozglądania. Ma to jakiś wpływ na Naszą grę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musisz sie rozegrac skoro to pierwsza strzelanka. Ja osobiscie czulosc zawsze ustawiam na wyzsza, stock dla mnie za wolny

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

4. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Też właśnie zwiększyłem czułość i dużo lepiej się gra. A jak jest z tymi nakładkami na analoga, coś pomagają

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Analogi nie są złe, nie trzeba ich żadnymi nakładkami usprawniać. Wystarczy przyzwyczaić palce do tych istniejących. Jeżeli czułość zwiększyłeś to dobrze, spróbuj na maxa dać czułość, celownik będzie chodził jak oszalały, ale gdy ogarniesz go to będziesz miażdżył konkurencję, większość ludzi gra na standardowej, bardzo wolnej czułości, gdy dostają strzały w plecy albo w bok to nie zdążą się odwrócić - już padają, tobie da to przewagę na polu bitwy.

6. Paster03

Paster03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    Ja gram na Razer Onza Tournament, którego wziąłem ze względu na regulacje oporu galek co naprawdę spełnia swoją rolę bo innej czułości wymagam w CoD a innej w BF3, ale prawda jest taka że sprzęt to tylko dodatek, liczy się skill a tego żadnymi nakladkami się nie nadrobi ;)

Wysyłane z mojego GOCLEVER TAB A73 za pomocą Tapatalk 2

7. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja gram na normalnym padzie. Polecam ci zaczęcie granie od 2 i stopniowo zwiększać aż do 10 . Załóżmy że 2 dni na 2 i tak dalej.. ;) Ćwicz , ćwicz i jeszcze raz ćwicz ;) Przydadzą się też dobre słuchawki ale można i bez tego wymiatać . Pooglądaj Loczka i innych na YT ;)

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przejdziesz większość dostępnych dobrych gier tego typu sam się nauczysz na konsoli niestety gra się dużo trudniej niż na pc kwestia przyzwyczajenia. doświadczonemu graczowi starczy zwykły pad i odpowiednie ustawienia czułości gałek

9. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Granie mi powoli idzie. Różne Call of Duty poprzechodziłem i nie jest tak źle, czułość mam ustawioną na średnią. Dzięki za wypowiedzi

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak się nauczysz precyzyjnie i szybko celować i trafić zanim oni ciebie to jest już dobrze:)

11. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Z tym to ciężko bo grałem single player. Przeszedłem kampanie i odstawiałem grę. Teraz jak mam live'a to tylko trzeba potrenować i skill wzrośnie:)

12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na xbox live to inna bajka. tam jest o wiele trudniej grasz z prawdziwymi graczami. a niektóry grają jakby całe życie to grali to możesz przy takim deatchmatch sobie nie pograć:)

13. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    gram z 3 tygodnie w MW3 ni i przykładowo mam około 10k-15d chyba dobrze na początek?

14. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zależy jaki tryb chcesz tam grać

15. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Są tryby łatwiejsze i trudniejsze, na począntek jednak polecam tryb team deathmatch choć w sumie w MW3 to chyba pierwszy dostępny. Wyćwiczysz sobie skilla, jak będziesz miał ratio dodatnie powyżej 1 to znaczy że jest dobrze.

Pamiętaj że skill gracza to nie tylko dobry AIM w grze, ale także sama umiejętność szybkiego analitycznego myślenia ;-)

16. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja polecam tryb współpracy na początek deathmatch to nie bardzo ,chyba ,że chcesz paść ofiara przeciwnika na xbox live są sami kozacy nie ma co się czarować .

17. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    chowanie się po mapie nie nauczy go gry ;-) Ja też przez 3 miesiące dostawałem baty, a tera baty zbierają inni ;-)

18. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Poznawaj też mapy :) Miejsca w których kampią lub się respią, da to ci też przewagę :p

19. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czegoś uczy boty sam tak zaczynałem:)

Wczytywanie...

Poleć forum