1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Granie w gry na starszą konsolę xbox zostało zablokowane w ustawieniach"RGH emulator

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kiro67, Wrzesień 27, 2014.

1. kiro67

kiro67 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zainstalowałem emulator xbox'a 1 wedgłu tego tutka: http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-instalacja-emulatora-xbox1-na-jtag-xbox-105665/
    Mam wbudowany dysk 320gb, a przeróbkę mam na pamięci wbudowanej 4gb. Wszystko przebiegło pomyslnie, jednak gdy odpaam jakąś grę(póki co testowałem tylko nfs u2 i gta san andreas) to wyskakuje:
    "Granie w gry na starszą konsolę Xbox
    zostało zablokowane w ustawieniach
    rodzinnych. Ustawienia rodzinne można
    zmienić w obszarze System w interfejsie
    głównym konsoli Xbox.

X: 2689.0 B: 1884.0
    [poniżej zaznaczone na zielono]
    Ta gra na konsolę Xbox 1-szej generacji..."
    W ustawieniach rodzinnych nic nie mam ustawione, wszystko dane na "dozwolone", dla pewności zrobiłem reset ustawień prez kombinację przycisków w "dane systemu", jednak dalej jest ten błąd.
    Ktoś wie jak to rozwiązać? Miałem ochotę zagrać w gta san andreas na x klocku, jednak chyba mnie to ominie. Dodam, że gdy włożyłem dysk brata, na którym jest jego dash, emulator itp, to gta san andreas śmiga aż miło. Może to być wina tego, że na dysku mam bady?

Any suggestions?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kiro67

kiro67 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomoże ktoś? Zależy mi na tym.

Wczytywanie...

Poleć forum