1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie w gry z xboxa 1 a ban?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ShAdOw95, Maj 30, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Witam. Mam zamiar kupić dysk 120GB do fata, lecz ma on bana na xbox live. Czy jest szansa odpalenia jakiejś gry z xboxa 1 bo z tego co czytałem to wymagany jest emulator który pobiera się automatycznie z xbox live. Mam lt 3.0 Dash Najnowszy czy można jakoś odpalić chociażby Jet Set Radio Future czy konieczny będzie unban?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    emulator możesz wrzucić offline - nie potrzeba podpinać konsoli do neta

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jak masz bana to najlepiej sobie zrobić rgh będziesz mógł grać we wszystko, ja bym tak na twoim miejscu odrazu zrobił.

5. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Nie zrobie RGH na mojej konsoli, to poki co niewykonalne. Mam Falcona z najnowszym dashem a z tym nowym sa najwieksze problemy i opeael czy jak mu tam napisal mi, ze na 2 proby ani jedna konsola nie dzialala. A czy ktos wie z jakiej stronki moge sciagnac ten emulator przez kompa?

A mozna to wypalac normalnie na DVD-R 4,7GB bo mam duzo verbatimow. I czy trzeba jeszcze jakos specjalnie patchowac obraz? Mam LT 3.0

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Info poszukaj, są tematy o tym

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum