1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie w oryginały na LT 2.0 i inne dylematy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez decees, Luty 6, 2012.

1. decees

decees Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Mam oto taki dylemat (uwaga bedzie dlugo):

Otoz mam Elita chyba Falcona z 2008 roku (zasilacz 203W, naped Benq) takze sprzet juz troche ma.
    Konosole kupilem w 2009 roku jako uzywke bez dysku, dokupilem 20GB ori M$ i zaczalem zabawe.
    Konsola byla przerabiana najpierw na 1.6 wszystko pieknie chodzilo po czym dostala E74 w 2010
    Jako ze byla jeszcze na gwarancji to z dusza na ramieniu wyslalem ja do serwisu i wrocila
    z nowa plyta :) Potem konsola dostala 1.9, Savio zgral mi klucz do Benq`a i dalej pomykalem.
    Jakies pol roku temu sprzedalem dysk 20GB, kupilem ori M$ 120GB i blazej z forum wgral mi 2.0+
    Z pena dogralem dasha 2.0.13604.0. i leciałem z koksem. Po wgraniu 2.0 probowalem uruchomic AC:B w ktorego
    gralem na 1.9 ale nie odpalil - z tego co wiem w tym momencie konsola zostala oflagowana. Po ponownym
    wypaleniu AC:B z patchami pod 2.0 gralem w niego az przeszedlem gre.

I tu sie zaczyna moj problem, gdyz zachcialo mi sie sciagnac 2 bezplatne DLC + 1 platny do tej gry.
    Przy probie podlaczenia do live (nigdy wczesjniej konsola nie byla podlaczana) oczywiscie chciala zapdejtowac
    dasha na co jej nie pozwolilem.

Stwierdziłem ze odpuszczam temat kolejnych przerobek, kupna liteonow i kolejnych wypalan kopii.
    CHcialbym kupic ori AC:B. Czy jesli to zrobie, zapdejtuje dasha i podepne sie do live to bede mogl
    grac w te dodatki po sciagnieciu ? Zaznaczam ze nie interesuje mnie granie live a jedynie te DLC.
    Interesuje mnie jedynie granie z HDD czyli z instalacja.
    Czy da sie jakos wycofac z przerobki "na czysto" tak jakby nigdy jej nie bylo ?
    Jesli nie to jak duze jest ryzyko bana (bardziej mniej martwila blokada instalacji na HDD) przy korzystaniu z live tylko
    w celu pobrania DLC lub patcha do ori gry.

Dziekuje z gory za odpowiedz, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Skoro przeszedłeś już grę i nie zależy Ci na xbl, to nie widzę powodów, dla których miałbyś kupować oryginał. Jak chcesz na stałe pozbyć się przeróbki, to trzeba wgrać oryginalny firmware napędu.

4. decees

decees Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ori chciałbym kupic bo z tego co sie orientuje to po wgraniu nowego dasha moja kopia juz sie nie odpali ? A wypalajac nowa kopie pod nowego dasha agbx przygotuje ją pod LT 3.0 ktorego nie mam ?

Wczytywanie...

Poleć forum