1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie w sieci LAN na różnych konsolach - możliwe?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maniekkk, Wrzesień 30, 2011.

1. maniekkk

maniekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie: czy jest możliwe i ew. jak takie coś zrobić: załóżmy mam Xboxa 360, szwagier ma PS3, chcemy razem pograć w jakiegoś szpila przez lan (załóżmy Fife albo cokolwiek).

1. Czy wystarczy obie konsolki podpiąć do routera/ switcha i konsole będą się widzieć i będzie można razem grać po sieci ?
    2. Czy jest możliwe utworzenie wirtualnej sieci lan (coś a`la hamachi) tak żeby podpinając X-a u mnie w domu do Internetu mógłbym grać ze szwagrem, który z kolei mieszkając kilka KM dalej ma PS3 podpięte w swoim mieszkaniu do sieci?
    3. Przyjmijmy że Xboxik jest po JTAG-u. Duże ryzyko bana?

Mam nadzieje, że dostatecznie opisałem swój problem i można mnie zrozumieć :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Raczej nie bo to są dwie inne konsole ,ale mogę się mylić :D.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. maniekkk

maniekkk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    uzasadnij jakoś swoją wypowiedź, proszę.

W takim razie co takiego stoi na przeszkodzie, aby to mogło działać? Może potrzeba odpowiedniego homebrew (a`la hamachi)? Albo tylko jakoś odpowiednio skonfigurować router...

6. kaspiPL

kaspiPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zasadniczo nie pograsz sobie międzyplatformowo:) Bo architektura gier jest zupełnie inna na ps3 i na xboxa'a nie mówiąc o tym, że wiele lat producenci gier starają się coś takiego zrobić:) A jeżeli masz jtaga to ban jest natychmiastowy z tego co słyszałem:)

Wczytywanie...

Poleć forum