Granie w sieci na Xboksie 360 popularniejsze niż na PS3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Z danych zebranych przez NPD a udostępnionych przez Microsoft wynika, że właściciele Xboksa 360 spędzają znacznie więcej czasu na grze w sieci niż ich koledzy z PlayStation 3.



W ciągu ostatniego roku właściciele Xboksa 360 spędzili na grze i innych uciechach w sieci ponad 20 miliardów godzin - pochwalił się Microsoft. To 17-procentowy wzrost względem poprzednich 12 miesięcy. "Jesteśmy dumni i zaszczyceni tym, że jesteśmy na samym szczycie wśród dostawców growych usług sieciowych - według danych NPD z sierpnia 2013 o graniu w sieci blisko 50 proc. więcej użytkowników konsol gra w sieci na Xboksie 360 niż na PlayStation3 " - ogłosił gigant z Redmond.

"Dzięki waszemu rosnącemu zaangażowaniu i wzrastającej populacji możemy inwestować w nowe funkcje i innowacje, które zapewnią jeszcze więcej niesamowitych przeżyć Tobie i społeczności na Xbox Live"
- dodał Microsoft. Firma nie sprecyzowała jednak dokładnej liczby osób, które grają w sieci na Xboksie 360. Nie porównała także wspomnianej statystyki do innych usług sieciowych.​

 

Krawol

Banned
Użytkownik
jak jest grupa xbox live party to się nie dziwie. 1 wada PS3 to tylko że nie ma możliwości grup rozmów zamkniętych. Można tlyko i wyłącznie w grze (grając w call of duty i te dzieci mordy drą) a na xboxie zakładasz prywatną i ze znajomymi siedzisz/.
a nie w grze!!

sony ogłosiło że na ps4 będą już grupy zamknięte, pisałem nawet na oficjalnym fb playstation po angielsku, i dostałem odpowiedź i się ciesze :)
 

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
... pisałem nawet na oficjalnym fb playstation po angielsku, i dostałem odpowiedź i się ciesze :)

 

tactlessczak28

Użytkownik
Użytkownik
Granie przez liva uzależnia:x
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
No i prawidłowo :)

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Z danych zebranych przez NPD a udostępnionych przez Microsoft wynika ...

Też mi "News". NPD to dział marketingu Microsoft`u , czy inna równie nie zależna instytucja?


Niżej:

Tylko wg działu marketing`u Microsoft`u i tylko w USA. Ale kto by tam napisał czego dokładnie dotyczą ich statystyki ... lepiej podać "fajny" slogan, na pewno znajdzie się kilku co będzie to bezmyślnie powtarzać.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest od dawien dawna i Sony na tym polu przegrywa z Microsoftem.
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
Też mi "News". NPD to dział marketingu Microsoft`u , czy inna równie nie zależna instytucja?


Niżej:

Tylko wg działu marketing`u Microsoft`u i tylko w USA. Ale kto by tam napisał czego dokładnie dotyczą ich statystyki ... lepiej podać "fajny" slogan, na pewno znajdzie się kilku co będzie to bezmyślnie powtarzać.
Czy ty w każdym newsie dotyczącym xboxa musisz się dopieprzyć dla zasady?
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Z czego pewnie mój kumple nabija połowę tych godzin :p hehehe
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Czy ty w każdym newsie dotyczącym xboxa musisz się dopieprzyć dla zasady?
Dla zasady ? Zgłupiałeś, czy udajesz ? Chyba napisałem jasno o co mi chodzi.


Równie dobrze mogliby napisać "news" :

"Konsola Xbox 360 jest najpopularniejszą konsolą wśród pracowników średniego szczebla wg badań przeprowadzonych przez OMM". No i oczywiście według ciebie i tobie podobnych pokazywałoby to wyższość Xbox`a na innymi zabawkami ect,

Tylko że pod news`em zapomnieli wyjaśnić że:
-Badania to ankieta przeprowadzona na pracownikach Microsoft`u
-Skrót OMM oznacza Oddział Marketingu Microsoft`u.

Jak nie widzisz w tym klarownej manipulacji to jest tak "mądry" na jakiego starasz się pozować swoimi wypowiedziami.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Dla zasady ? Zgłupiałeś, czy udajesz ? Chyba napisałem jasno o co mi chodzi.


Równie dobrze mogliby napisać "news" :

"Konsola Xbox 360 jest najpopularniejszą konsolą wśród pracowników średniego szczebla wg badań przeprowadzonych przez OMM". No i oczywiście według ciebie i tobie podobnych pokazywałoby to wyższość Xbox`a na innymi zabawkami ect,

Tylko że pod news`em zapomnieli wyjaśnić że:
-Badania to ankieta przeprowadzona na pracownikach Microsoft`u
-Skrót OMM oznacza Oddział Marketingu Microsoft`u.

Jak nie widzisz w tym klarownej manipulacji to jest tak "mądry" na jakiego starasz się pozować swoimi wypowiedziami.
Nie ma w tym żadnej manipulacji i może Ty się z tym nie zgadzasz, ale taka jest prawda o multi na obecnych konsolach. Microsoft i ich konsola wygrywają w tej dziedzinie.
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma w tym żadnej manipulacji i może Ty się z tym nie zgadzasz, ale taka jest prawda o multi na obecnych konsolach. Microsoft i ich konsola wygrywają w tej dziedzinie.
DANE ! DANE ! DANE ! Pokarz mi jakieś dane wg których na Xbox`ie gra więcej osób ! Powtarzać niepotwierdzone dane za debilami z Microsoft`u umie każdy o tych samych zdolnościach umysłowych.

Z drugiej strony Ja mam coś dla Ciebie.

Wg. tej stronki (nowszych danych nie znalazłem). Na marzec 2012 w PSN było zarejestrowanych 90 mln kont.
Number of Registered PlayStation Network Accounts Reaches 90 Million

Wg tej stronki na kwiecień 2013 (Tak rok później!), na Xbox live było zarejestrowanych 46 mln kont.
Xbox 360 - ponad 77 mln sprzedanych sztuk i przeszło 46 mln kont Xbox Live | GRY-Online.pl

I teraz mam dla Ciebie zagadkę. Co większe ? 90 mln , czy 46 mln? Może teraz skończysz pier.... bez sensu jak reszta osób w tym temacie.

CZEKAM NA JAKĄŚ ODPOWIEDŹ!
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
DANE ! DANE ! DANE ! Pokarz mi jakieś dane wg których na Xbox`ie gra więcej osób ! Powtarzać niepotwierdzone dane za debilami z Microsoft`u umie każdy o tych samych zdolnościach umysłowych.

Z drugiej strony Ja mam coś dla Ciebie.

Wg. tej stronki (nowszych danych nie znalazłem). Na marzec 2012 w PSN było zarejestrowanych 90 mln kont.
Number of Registered PlayStation Network Accounts Reaches 90 Million

Wg tej stronki na kwiecień 2013 (Tak rok później!), na Xbox live było zarejestrowanych 46 mln kont.
Xbox 360 - ponad 77 mln sprzedanych sztuk i przeszło 46 mln kont Xbox Live | GRY-Online.pl

I teraz mam dla Ciebie zagadkę. Co większe ? 90 mln , czy 46 mln? Może teraz skończysz pier.... bez sensu jak reszta osób w tym temacie.

CZEKAM NA JAKĄŚ ODPOWIEDŹ!
Stary to są dane o liczbie kont a o czym jest temat. Niech Ci będzie, że użytkownicy Sony grają więcej w gry sieciowe.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@Testtest2 Tym bardziej jeszcze pogrążyłeś PS3, bo skoro na konsoli Sony jest zarejestrowanych kont ponad 90 mln, a na X360 ok. 50 mln, a tematem dyskusji jest ilość przegranych godzin po multi, to okazuje się, że na tym super darmowym pro elo siema multi na PS3 jest strasznie dużo mniejsza frekwencja :)
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
DANE ! DANE ! DANE ! Pokarz mi jakieś dane wg których na Xbox`ie gra więcej osób ! Powtarzać niepotwierdzone dane za debilami z Microsoft`u umie każdy o tych samych zdolnościach umysłowych.

Z drugiej strony Ja mam coś dla Ciebie.

Wg. tej stronki (nowszych danych nie znalazłem). Na marzec 2012 w PSN było zarejestrowanych 90 mln kont.
Number of Registered PlayStation Network Accounts Reaches 90 Million

Wg tej stronki na kwiecień 2013 (Tak rok później!), na Xbox live było zarejestrowanych 46 mln kont.
Xbox 360 - ponad 77 mln sprzedanych sztuk i przeszło 46 mln kont Xbox Live | GRY-Online.pl

I teraz mam dla Ciebie zagadkę. Co większe ? 90 mln , czy 46 mln? Może teraz skończysz pier.... bez sensu jak reszta osób w tym temacie.

CZEKAM NA JAKĄŚ ODPOWIEDŹ!
Nie zapominaj, że to zestawienie dotyczy wszystkich kont ze wszystkich platform, PSP, PSVITA, PS3, których łącznie będzie jakieś 200mln sprzedanych.

A tak nawiasem to proponuje Ci brać :


Bo masz chyba jakiś uraz do Xboxa.
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
DANE ! DANE ! DANE ! Pokarz mi jakieś dane wg których na Xbox`ie gra więcej osób ! Powtarzać niepotwierdzone dane za debilami z Microsoft`u umie każdy o tych samych zdolnościach umysłowych.

Z drugiej strony Ja mam coś dla Ciebie.

Wg. tej stronki (nowszych danych nie znalazłem). Na marzec 2012 w PSN było zarejestrowanych 90 mln kont.
Number of Registered PlayStation Network Accounts Reaches 90 Million

Wg tej stronki na kwiecień 2013 (Tak rok później!), na Xbox live było zarejestrowanych 46 mln kont.
Xbox 360 - ponad 77 mln sprzedanych sztuk i przeszło 46 mln kont Xbox Live | GRY-Online.pl

I teraz mam dla Ciebie zagadkę. Co większe ? 90 mln , czy 46 mln? Może teraz skończysz pier.... bez sensu jak reszta osób w tym temacie.

CZEKAM NA JAKĄŚ ODPOWIEDŹ!
Dokladnie, jak 2 przede mna mówiło, sam sie pograzyles ;)
Xbox jest lepszy i gra sie na nim dłużej na multi

Poza tym nie ma to jak obrażać Fanow Xboxa na forum o xboxie

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Stary to są dane o liczbie kont a o czym jest temat. Niech Ci będzie, że użytkownicy Sony grają więcej w gry sieciowe.
"Niech mi będzie" ... tylko kiedy wy pojmiecie że mi nie chodzi kto ma racje tylko o to jak MS łatwo wami manipuluje. Puści plotę bez potwierdzenia w danych statystycznych , a wy próbujecie z tego zrobić utartą prawdę.


Nie zapominaj, że to zestawienie dotyczy wszystkich kont ze wszystkich platform, PSP, PSVITA, PS3, których łącznie będzie jakieś 200mln sprzedanych.
I co z tego ? Kłócisz się gdzie gra więcej osób to podałem Ci CZYTELNE dane statystyczne nawet taki burak jak ty powinien je ogarnąć. Po twojej wypowiedzi widać że jednak nie dałeś rady.


@Testtest2 Tym bardziej jeszcze pogrążyłeś PS3, bo skoro na konsoli Sony jest zarejestrowanych kont ponad 90 mln, a na X360 ok. 50 mln, a tematem dyskusji jest ilość przegranych godzin po multi, to okazuje się, że na tym super darmowym pro elo siema multi na PS3 jest strasznie dużo mniejsza frekwencja :)
To może pokażesz mi dane które potwierdzają twoją wypowiedź ? GDZIE SĄ JAKIE DANE ILE OSÓB GRA TU I TAM? Ja ci pokazałem dane ilości kont i dla mnie logicznym jest że na platformie z 90mln użytkowników jest większa pula graczy do pogrania niż na platformie z 50mln. Erg ... w sumie spędzają więcej czasu bo z prostej matematyki wynika że gracze Xbox Live musieliby poświęcać na grę dwa razy dłużej.

Jeżeli uważasz inaczej to pokaż mi DANE które stwierdzają inaczej, a nie notatkę działu marketingu microsoft`u pt. "u nas gra więcej osób i spędza więcej czasu na graniu niż u konkurencji".


Dokladnie, jak 2 przede mna mówiło, sam sie pograzyles ;)
Xbox jest lepszy i gra sie na nim dłużej na multi
Przeczytaj co napisałem powyżej. Walnij głową w ścianę żeby uruchomić myślenie i przeczytaj jeszcze raz. Może wtedy dojdzie do Ciebie co tam jest napisane.

Poza tym nie ma to jak obrażać Fanow Xboxa na forum o xboxie
Przed tym postem jeszcze nikogo nie obrażałem, a teraz po prostu obniżam lekko poziom żeby znaleźć się w waszym zasięgu. JAK MOŻNA NIE ROZUMIEĆ MATEMATYKI?
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
"Niech mi będzie" ... tylko kiedy wy pojmiecie że mi nie chodzi kto ma racje tylko o to jak MS łatwo wami manipuluje. Puści plotę bez potwierdzenia w danych statystycznych , a wy próbujecie z tego zrobić utartą prawdę.




I co z tego ? Kłócisz się gdzie gra więcej osób to podałem Ci CZYTELNE dane statystyczne nawet taki burak jak ty powinien je ogarnąć. Po twojej wypowiedzi widać że jednak nie dałeś rady.




To może pokażesz mi dane które potwierdzają twoją wypowiedź ? GDZIE SĄ JAKIE DANE ILE OSÓB GRA TU I TAM? Ja ci pokazałem dane ilości kont i dla mnie logicznym jest że na platformie z 90mln użytkowników jest większa pula graczy do pogrania niż na platformie z 50mln. Erg ... w sumie spędzają więcej czasu bo z prostej matematyki wynika że gracze Xbox Live musieliby poświęcać na grę dwa razy dłużej.

Jeżeli uważasz inaczej to pokaż mi DANE które stwierdzają inaczej, a nie notatkę działu marketingu microsoft`u pt. "u nas gra więcej osób i spędza więcej czasu na graniu niż u konkurencji".




Przeczytaj co napisałem powyżej. Walnij głową w ścianę żeby uruchomić myślenie i przeczytaj jeszcze raz. Może wtedy dojdzie do Ciebie co tam jest napisane.



Przed tym postem jeszcze nikogo nie obrażałem, a teraz po prostu obniżam lekko poziom żeby znaleźć się w waszym zasięgu. JAK MOŻNA NIE ROZUMIEĆ MATEMATYKI?
Nie no to jest żenujące co ty wypisujesz - to ja ci radzę walnac sie głową o sciane i przeczytać swoje postu.
Na prawde, za nerwowo reagujesz i obrazasz wszystkich w kolo o nic - radze ci ci udać sie do psychiatry BO TO NIE JEST NORMALNE
Ze tez takich nerwusow nie trzymają w klatkach...

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
Testtest2 wyjdź już bo nerwy ci puszczają i zaczynasz wszystkich obrażać, jeśli temat dotyczy xboxa to wszystko jest kłamstwem i manipulacją, ale reszta to już podaje nieskazitelną prawdę, news dotyczy tego, że na xboxie na multi gracze poświęcają więcej czasu, to teraz udowodnij nam, że tak nie jest.

I co z tego ? Kłócisz się gdzie gra więcej osób to podałem Ci CZYTELNE dane statystyczne nawet taki burak jak ty powinien je ogarnąć. Po twojej wypowiedzi widać że jednak nie dałeś rady.
Ehh, a ty Dalej nie kumasz. Nie czaisz tego, że Sony sprzedało ~80mln PSP, 80mln PS3 i z 20mln Vity i na każdym z tych sprzętów mogłeś stworzyć konto? Microsoft ma jedną konsolę a nie trzy. Jeśli dalej tego nie kapujesz to szkoda nawet na ciebie czasu. Z tych 90mln kont to pewnie z 40mln zrobionych zostało tylko na PS3 więc to powinniśmy porównywać a nie ogół. Jak widzisz, sam nam dajesz jakieś dane które nijak mają się do tematu, kończ waść wstydu oszczędź.
 

peh

Banned
Ja też w to nie wierze. To jest słowo przeciwko słowu a z tym ciężko dyskutować na jakimś poziomie bez ciskania swoich racji na prawo i lewo.
Powiedzmy że na xboxach gra stała 50 milionowa grupa uzytkowników przez jakiś czas. Na PS3 jest 2x więcej kont więc i rotacja z powodu ciekawej usługi PS+. Siły mniej wiecej się równoważą i jeżeli jest jakaś różnica w liczbie korzystających z samych usług sieciowych, to nie jest ona warta by robić z niej oręż.
 

Do góry Bottom