Granie w sieci.

EnJoy89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Interesuje i zastanawia mnie jedna kwesia grania w sieci. Czy do grania w internecie potrzebuję tylko Xbox Live Gold i mogę kupić używaną grę czy potrzebuję dodatkowo jakiś klucz do.aktywacji jak w Playstation 3 np?? :)

Pozdrawiam :)

Wystukano z mojego GT-i9505
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jeśli mowa o X360 to do grania na sieci potrzebny jest tylko Live dodatkowo niektóre gry mają online passa a niektóre nie.
 

EnJoy89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli mowa o X360 to do grania na sieci potrzebny jest tylko Live dodatkowo niektóre gry mają online passa a niektóre nie.

A mogę taki klucz sieciowy do tej gry zakupić w razie czego :)? Jeżeli będzie potrzebny. Bo mam Xbox live gold wykupiony.

Wystukano z mojego GT-i9505
 

Slovenin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli mowa o X360 to do grania na sieci potrzebny jest tylko Live dodatkowo niektóre gry mają online passa a niektóre nie.
EA zniosła przecież online passy.
 

EnJoy89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
EA zniosła przecież online passy.
Czyli smiało kupic mogę gry i żaden dodatkowy kod nie będzie potrzebny? :)

Wystukano z mojego GT-i9505
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
EA zniosła przecież online passy.
A to możliwe jak miałem X360 i był BF3 to online pass był potrzebny :p
 

Slovenin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

typpowygamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To zależy od gry tutaj w tym przypadku ale ogólnie rzecz biorąc to taki właśnie klucz aktywacyjny jest raczej bardzo przydatny. Uważam, że on się znajduję chyba razem z grą która się kupuję. Sam nie wiem bo jeszcze konsoli nie mam i tylko na pececie gram, jednak ciągle zbieram sobie na nową haa



Wyjątkowo niskie ceny gabor torebki damskie to nie bajka!
 
Ostatnia edycja:

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To zależy od gry tutaj w tym przypadku ale ogólnie rzecz biorąc to taki właśnie klucz aktywacyjny jest raczej bardzo przydatny. Uważam, że on się znajduję chyba razem z grą która się kupuję. Sam nie wiem bo jeszcze konsoli nie mam i tylko na pececie gram, jednak ciągle zbieram sobie na nową haa
Do grania po sieci na xboxie nie są potrzebne żadne klucze aktywacyjne ( w przypadku większości gier) przydatny jest ewentualnie jest seasonpass który umożliwi ściągniecie dlc

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 
  • Like
Reactions: bld

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
A te session PASS to muszą być oryginalne kupione?? Czy można jakieś z sieci??
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli nie były użyte to mogą byc z sieci

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie były użyte to mogą byc z sieci

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
Chodzi mi o to czy nawet jakbym użył jakiegoś sesion pass z sieci udostępnione na forum *****360ISO. Kom czy takie coś nie będzie podstawą do BANA na konsole.
 

EnJoy89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co wiem to EA Games odeszło od tych kodów. ;) Żadnych kodów nie trzeba.
 

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem to EA Games odeszło od tych kodów. ;) Żadnych kodów nie trzeba.
No do COD Ghosts trzeba mieć Season pass
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodzi mi o to czy nawet jakbym użył jakiegoś sesion pass z sieci udostępnione na forum *****360ISO. Kom czy takie coś nie będzie podstawą do BANA na konsole.
Myślisz że te kody by działały? Na pewno już były użyte.
 

EnJoy89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No do COD Ghosts trzeba mieć Season pass
Co ty gadasz za głpoty? Mam CoD Ghosts i normalnie gram w Multiplayer. ;)
 

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
Co ty gadasz za głpoty? Mam CoD Ghosts i normalnie gram w Multiplayer. ;)
No to proszę mi wytłumaczyć jak pobrać zawartość DLC do COD Ghost bez season pass.
Dodam że to XBL nie RGH
 

EnJoy89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to proszę mi wytłumaczyć jak pobrać zawartość DLC do COD Ghost bez season pass.
Dodam że to XBL nie RGH
Wszedłem w Multiplayer i wyskoczyl komunikat ze jak chce grac w MP to musze pobrac zawartosc. I pobralem i mam ;]
 

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
Wszedłem w Multiplayer i wyskoczyl komunikat ze jak chce grac w MP to musze pobrac zawartosc. I pobralem i mam ;]
No dobra... jaka zawartość pobrałem z tego co widzę u mnie to za free mogę pobrać compatibility pack 1-2 I świąteczne maskowanie broni. Za resztę trzeba płacić w tym 4 pliki MAP.
 

EnJoy89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mp jest za free. Za jakies dodatki trzeba placic.
 

Do góry Bottom