1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Granie z dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matoolekm, Styczeń 27, 2012.

1. matoolekm

matoolekm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Przeszukiwałem forum, czytałem różne tematy, ale mam kilka pytań, na które chciałbym mieć jasną odpowiedź.
    1. Czy istnieje możliwość przerobienia nowej konsoli Xbox Slim w taki sposób, aby (bez używania płyt) można było:
    a)grać w gry z dysku wewnętrznego
    b)grać w gry z dysku zewnętrznego

2. Jeśli jest to możliwe, to jaki jest to przybliżony koszt?

3. Jeśli jest to możliwe do wykonania i wykonywalne przez każdego bez specjalistycznego sprzętu to prosiłbym o jakieś info co i jak zdziałać.

Dodam, że średnio mnie interesuje gra w sieci, ale jeśli istnieje szansa na to żeby mimo przeróbki grać w sieci to tez poproszę o info.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34