1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

granie z pendrive'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BeaRock, Styczeń 5, 2014.

1. BeaRock

BeaRock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy jest jakaś różnica jakości gier odpalanych z pendrive'a w porównaniu z dyskiem twardym xboxa 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Mam dysk i pena i nie widzę różnicy ale cena do pojemności przemawia na korzyść dysku.

Wysłane z mojego GT-S6500D

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jakość może nie ale niektóre gry wymagają do instalacji HDD i bez niego nie pograsz.

5. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    zależy od wydajności pendrive. U siebie w konsoli zauważyłem że gry z pendrive ładują się dłużej niż te zainstalowane na dysku

6. Raiser

Raiser Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kartuzy, Poland
    Ja od początku gram z pena. Zakupiłem najszybszego jaki był w sklepie pod 2.0 usb i nie mam pytań, jest ok. Ale myślę, że jeżeli chodzi o nowe gry typu GTA V czy nadchodzące WD pen to może być za mało. Myśle, że dysk ma większą prędkość transefru.

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jasne że ma większy transfer a do tego inaczej się także zachowuje bo nie jest oparty na taktach cpu (Central Processing Unit) ;) Maksymalny transfer dla złącza USB na papierze to 40MB/s Mi się udało uzyskać 38MB/s i to był wyczyn bo normalnie to max 35MB/s, takie dyski jakie są w w konsolach (dotyczy 120GB w górę) mają transfer 40/80 MB A wiec na końcu talerza już mają przewagę a jak dane powędrują na początek talerza to masz 2x takli odczyt.

Wczytywanie...

Poleć forum