1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

granie z plyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arrow1, Czerwiec 17, 2011.

1. arrow1

arrow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Mam gre ktora nie moge zainstalowac na dysku ma takie 2 czarne plamki nie wiem odczego ale porysana nie jest. Czy granie w nie zainstalowana gre nie jest jakis niebezpieczne ? bo jak odpalam gre z plyty to xbox strasznie glosno zaczyna pracowac i to jest drazniace.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maximus86

maximus86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teoretycznie długie granie w gry z napędu bez instalacji niszczy płytę, ale osobiście sam kiedyś grałem ponad rok bez dysku i płyty chodziły normalnie i nie miały żadnych rys, więc jedyny dyskomfort to właśnie hałas według mnie...

4. DieterBohlen

DieterBohlen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa-Wola
    Powiem tak... Konsolę mam już 3 lata, i dopiero niedawno kupiłem dysk(Obecnie nie działa), ale przez te 3 lata, gierki które kupowałem są w idealnym stanie... Poza tym grę instalowałem na dysku,wyjmowałem płytę,chciałem odpalić wtedy bodajże Mass Effect 2, a prosiło mnie o płytę.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Pomyśl logicznie. Skoro w sprzedaży są slimy bez dysku z pamięcią 4gb, to znaczy, że granie z płyty nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji. Jedyny plus instalacji, to cisza i minimalnie szybsze loadingi. Żywotność takiego napędu to kilka lat.

6. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak grasz w duzo gier naraz to grasz przewaznie z plyty jak 2-3 to instalki na dysku sie najlepiej sprawdzaja

7. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Ja mam dysk 60 GB i miesci się tam 5-10 gier.Instaluje tylko te najlepsze i wszystko hula jak ta lala.
    Chociaż mam cisze :p

Pozdrawiam,Cris2k

Wczytywanie...

Poleć forum