granie z plyty

arrow1

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam gre ktora nie moge zainstalowac na dysku ma takie 2 czarne plamki nie wiem odczego ale porysana nie jest. Czy granie w nie zainstalowana gre nie jest jakis niebezpieczne ? bo jak odpalam gre z plyty to xbox strasznie glosno zaczyna pracowac i to jest drazniace.
 

maximus86

Użytkownik
Użytkownik
teoretycznie długie granie w gry z napędu bez instalacji niszczy płytę, ale osobiście sam kiedyś grałem ponad rok bez dysku i płyty chodziły normalnie i nie miały żadnych rys, więc jedyny dyskomfort to właśnie hałas według mnie...
 

DieterBohlen

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak... Konsolę mam już 3 lata, i dopiero niedawno kupiłem dysk(Obecnie nie działa), ale przez te 3 lata, gierki które kupowałem są w idealnym stanie... Poza tym grę instalowałem na dysku,wyjmowałem płytę,chciałem odpalić wtedy bodajże Mass Effect 2, a prosiło mnie o płytę.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Pomyśl logicznie. Skoro w sprzedaży są slimy bez dysku z pamięcią 4gb, to znaczy, że granie z płyty nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji. Jedyny plus instalacji, to cisza i minimalnie szybsze loadingi. Żywotność takiego napędu to kilka lat.
 

Al Capone

Użytkownik
Użytkownik
jak grasz w duzo gier naraz to grasz przewaznie z plyty jak 2-3 to instalki na dysku sie najlepiej sprawdzaja
 

Cris2k

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam dysk 60 GB i miesci się tam 5-10 gier.Instaluje tylko te najlepsze i wszystko hula jak ta lala.
Chociaż mam cisze :p

Pozdrawiam,Cris2k
 

Do góry Bottom