1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grasz wcześniej w Forzę 3 i Borderlandsy? Spodziewaj się bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szyna55, Październik 18, 2009.

1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poniżej możecie dowiedzieć się, co się stanie, jeżeli Microsoft przyłapie Was na graniu w Borderlands, a wy nie będziecie mieć rachunku za swoją kopię. To samo zresztą tyczy się też osób, które grać będą w Forze 3.
    Jak napisał na swoim Twitterze Stephen Toulouse, zajmujący się regulaminem i karaniem osób go łamiących:

"Wiecie, jeżeli gracie w jakiś tytuł przed jego premierą na LIVE, a ja wiem, że nie powinniście, to wcale nie jest tak trudno to stwierdzić
    "

Zaraz później jednak dodał:
    "Nie martwcie się jednak za dużo. Jest dla nas OK, jeżeli udało się Wam kupić swoją kopię wcześniej. Jeżeli macie rachunek grajcie śmiało. Oberwą ci z nielegalnymi kopiami."

Jak oberwą? Oczywiście chodzi o ban na LIVE.
    Mam tylko nadzieję, że dziennikarze i recenzenci mogą spać spokojnie i nie bać się grać online.

Życze powodzenia osobą które uruchomiły te gry przed premierą.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...iej_w_Forze_3_i_Borderlandsy__Spodziewaj.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest już taki temat. Zapewne kilka tematów niżej pod Twoim.

4. martwycx65

martwycx65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Połaniec
    Mam pytanie.
    Jeżeli usunę profil na którym grałem w FM3 i stworze nowy nie grajac w nią to dalej będę mugł dostać bana ?

5. Suteq

Suteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli on jest podłączony do Live to tak. Bo po profilu na mygamercard.net mogą dojść z której konsoli został aktualizowany.

Wczytywanie...

Poleć forum