1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Green Day dostanię własną edycję Rock Band ?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QuickShare, Grudzień 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun

Na zamieszczonym poniżej filmie możemy zobaczyć członków zespołu Green Day przeniesionych (średnio efektownie – moim zdaniem) do wirtualnego świata Rock Band. Na końcu zajawki pojawia się napis Green Day Rock Band, który może świadczyć o tym, że w przygotowaniu jest dedykowana temu zespołowi gra (coś na kształt The Beatles: Rock Band czy Guitar Hero: Metallica).

Green Day Perform 'American Idiot' On Rock Band | News Video | MTV

Nasuwa się tutaj pytanie: czy aby na pewno Green Day jest na tyle utytułowanym zespołem aby wypadało mu poświęcić osobną edycję gry (pytam mimo mojej sympatii do tej kapeli)? Czy nie wystarczyłaby porządna porcja utworów do ściągnięcia, najlepiej w postaci pełnych albumów?
    Oczywiście wciąż nie mamy pewności, że taka gra powstanie – to tylko przypuszczenia, aczkolwiek mające podstawy.

ŹRÓDŁO!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hahaha I LOVE GREEN DAY ! Wspaniala wiadomosc... mam nadzieje ze bedzie jak najszybciej, w dniu premiery bede juz gral . 21 Guns, American Idiots, ahhh :yeye: :yeye: :yeye: :yeye: :yeye::yeye::yeye::yeye::yeye:

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    `Nasuwa się tutaj pytanie: czy aby na pewno Green Day jest na tyle utytułowanym zespołem aby wypadało mu poświęcić osobną edycję gry` - to samo sobie pomyślałem:) Z chęcią zagrałbym sobie w rock band:D

5. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Taaa jest o to właśnie chodziło! Uwielniam green day'a dlatego miło mi słyszeć tę wiadomość
    Z miłą chęcią zagrałbym piosenkę "21 guns" jeśli takowa by się pojawiła

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Rock Band Ramstain , Rock Band Slip Knot , Rock Band Behamot .
    Takie zespoły też powinny dostać swoje gry ale w Green Deya z chęcią też zagram

7. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    zaczyna sie odkładanie kasy ^^ chociaż mam banana to to trzeba kupić ;d

8. OptiV

OptiV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh, jest tyle dobrych kapeli,jak Guns N' Roses albo Led Zeppelin.A tu Green Day(nie żebym miał cos przeciwko zespołowi, ale nie wydaje mi sie fajne grać prostych riffów i piosenek na 3 akordach)

9. maczop

maczop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to napewno prawda, na stronie rockband.com nizba przeczytac o tym w dziale news. Jest oficjalnie zapowiedziana premiera na 2010 rok wiec zostaje cierpliwie czekac .

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Juz sie czaje,jako ze nie mam live i nie ma chyba packow z RB to ta gra bedzie jak zloto :D

Ps.Kto chetny na sesje RB .?Bo zakupilem;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum