1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Greenberg: Xbox 360 gotowy do 3D

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PatrixOK, Styczeń 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niedawno Aaron Greenberg mówił, że za wcześnie na obraz 3D w naszych salonach. Jednakże w rozmowie z dziennikarzem G4 stwierdził on, że Xbox 360 jest kompatybilny z tą technologią i jeśli konsumenci będą tego chcieli, to Microsoft będzie wspierał ten format obrazu. Inna sprawa, że Greenberg dalej wątpi, czy to już na pewno czas na 3D.

Jak mowi sam Greenberg:

Greenberg raz jeszcze podniósł argument, że doświadczenie 3D w kinie, gdzie nic nas nie rozprasza, a w domu, gdzie nie gapimy się w ciemności na ekran to jednak co innego. Microsoft żywi zatem chłodny entuzjazm w stosunku do nowej technologii - woli skupić się na Natalu. To chyba dobrze, bo analitycy twierdzą, że większość konsumentów nie ma ochoty wymieniać dopiero co kupionych telewizorów HD. Dla odmiany Sony stawia na 3D już dziś, nie tylko sprawiając, że PlayStation 3 odtworzy taki format obrazu w grach i filmach, ale także produkując odpowiednie telewizory. Przyszłość pokaże, kto miał rację.

Źrodło:Greenberg: Xbox 360 gotowy do 3D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    dla kasy są w stanie zrobić wszystko :D. Wątpię, by granie w 3D, miało dużą popularność :/

4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Dla mnie to granie miało by tylko sens w kinie lub sali projekcyjnej, bo w domu zwłaszcza w dzień to nie ma dużych szans.

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    bądź nocna sesja samemu w pokoju... za duży wydatek na razie [TV]

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja z chęcią zagrałbym w 3D ale niestety za duże koszta są to na chwilę obecną.

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Mnie to jakoś nie interesuje , ostatnie 3D jakie widziałem , to "Kaczor Donald" z kolorowymi okularami :p

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No widzisz :D... a gdybys zobaczyl np. Avatar w kinie na normalnych okularach(plastikowych) to bys wtedy zobaczyl roznice :p

9. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    IMO, żeby komfortowo grać w 3D potrzebny jest TV 50'+ i ciemny pokój, chyba, że nasz wypasiony TV 3D postawimy w ciemnej piwnicy - wtedy jakość grania wzrosłaby do 100%, niestety tylko jakość. ;)

10. kobzuch

kobzuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może być i 3D, ale zamiast wyganiać graczy do komóki lub szafy dajcie nam okulary z wbudowanymi panelami oled, które będą zdolne odtworzyć te wszystkie efekty. Na cholerę mi następny TV? :)

11. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    O wlasnie niedawno czytałem o tym , że do PS3 Będą dawać właśnie te specjalne okulary. Jesli już rzucili by sie w MS na 3d to też napewno dali by specjalny sprzęt do tego =p czyli te okulary led czy jak one się tam nazywają :)

12. grzes207

grzes207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oj to by było dobre z okularami 3D :)

13. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Mnie się aż tak nie śpieszy bo to na pewno będzie drogi wydatek TV i okulary 3D
    Bardziej interesuje mnie Project Natal

14. joker1501

joker1501 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem to jest niepotrzebny wydatek, bo 3D jest fajne ale w kinie bądź na TV 50"+. Lepij niech dopracują tego natala

15. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    nie sądze aby w polsce sie to przyjęło . takie zarobki większość ludzi ma ze nawet na gry nie mają a co dopiero o 3d mowic .

ps nie mialem nikogo urazić moją wypowiedzią jak by co

16. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    Granie w 3D dla mnie dobra sparwa :)

17. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tylko mam nadzieję, że te całe 3D nie stanie się standardem. Nikt z tych geniuszy w M$ albo Sony nie zastanawiał się chyba, że niektórzy ludzie są niewrażliwi na te sztuczne 3D. Ja np. nie mogę korzystać z takich wynalazków, bo mam silną wadę wzroku w lewym oku. Jak ja mam coś widzieć w tym 3D? Jak zakładam takie bzdety na oczy, to widzę tylko na czerwono prawym okiem, w dodatku dalej widzę podwójny ekran, który staje się efekciarski tylko jak masz widoczność z obu oczów. Niech inwestują lepiej w prawdziwe 3D jak to robi Sony z "prototypem walcowego TV".

18. Tomal

Tomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okulary czy nowe telewizory, i tak zapewne tanio nie będzie. Jeszcze trochę poczekamy zanim zobaczymy 3d w swoich salonach.

19. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja bym w 3D zagrał ale jak to ma wyglądać tak jak trackmania(nie wiem jak się to pisze) to ja sobie podziękuje.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum