1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Greenberg: Xbox 360 ma najwięcej tytułów na wyłączność

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez akira5, Luty 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław

Cytowaliśmy obszerne fragmenty wywiadu z Robem Dyerem z Sony, który chwalił się, że dzięki większej pojemności płyt Blu-ray twórcy gier mogą zmieścić na nich więcej dodatków, co uczyni wersje gier na PS3 bogatszymi od tych, wydawanych na konkurencyjną platformę. Na odpowiedź Microsoftu nie trzeba było długo czekać.

Aaron Greenber odbił piłeczkę na łamach Official Xbox Magazine:

Potem wymienił pozycje pokazywane na imprezie X10 - Mass Effect 2, Splinter Cell: Conviction, Alan Wake, Crackdown 2, Fable 3 i Halo Reach oraz przypomniał o grach od zewnętrznych deweloperów. Na pewno trzeba doliczyć również Natala i produkcje tworzone z myślą o tym urządzeniu oraz mieć w pamięci, że Microsoftowa definicja ekskluzywności obejmuje również wszystko, co zostanie wydane na Rynku Xbox LIVE.

Jeśli tak podejdziemy do tematu, to może i suche liczby będą się zgadzały, ale czy tak wczesne ogłaszanie zwycięstwa, w roku w którym posiadacze PS3 albo już dostali albo czekają między innymi na: MAG, Heavy Rain, God of War 3, Last Guardian, Agenta, Agency i Gran Turismo 5 jest roztropne? A może Greenberg wie o jakiejś bombie szykowanej przez Microsoft na E3...

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...x_360_ma_najwiecej_tytulow_na_wylacznosc.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No Microsoft mógłby ogłosić produkcję jakiegoś nowego bo te tytuły oprócz Alana Wake i jak ktoś lubi HALO raczej wymiękają przy tytułach zapowiedzianych na PS3.

4. Dead_Inside

Dead_Inside Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kurde mogli byscie chociaz podpisywac ze te artykuly sa kopiowane z www.polygamia.pl...a nie bezczelnie przywlaszczacie sobie ich artykuly !

5. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Przydałby się gow 3 ( gears of war ;)

6. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    akira5, wiesz że jak ktoś się zniża do kopiowania słowo w słowo newsów to MUSI wkleić link od źródła?! Nauczcie się tego.

*topic: Czyli po prostu: "oko za oko, ząb za ząb", Sony i Microsoft wychodzą z siebie żeby być najlepszym. Trudno im się dziwić?

PS: Xbox nie ma do pokazania zbyt dużo :rolleyes: Nie są to jakieś niesamowite i niepowtarzalne tytuły.

7. soSNax

soSNax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wolalbym jednak, zeby MS poszedl w jakosc, a nie ilosc. Ile ja bym dal np. za Uncharted2 :>

8. akira5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    sorki. zwykle wstawialem linka ale dzis za bardzo sie pospieszylem. poprawie to :shisha

9. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Przydał by się Gears of War 3, Fable 3 i oczywiście Arcania A Gothic Tale(mimo, że będzie też na PC).

10. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Widać, że Aaron Greenber miał pod górkę do szkoły i spał na lekcjach matematyki. Z drugiej strony takie jego zadanie, na głoszeniu bzdur można dobrze zarobić. Istnieją 3 fakty, które świadczą o tej wyłączności. Po pierwsze Microsoft nie ma więcej tytułów exclusive od Sony i mieć nie będzie. Wynika to np. z takiego faktu, że deweloperze first part w Microsoft praktycznie nie istnieją. Microsoft Games Studio wygląda na prawdę biednie w porównaniu do Sony Computer Entertainment. Drugi faktem jest kase. Prócz kilku znanych marek takich jak Halo, Fable, Gears of War Microsoft wręcz uwielbia sypać kasą na prawo i lewo i podpier*** marki Sony niż wymyślić coś swojego. Trzecim faktem jest pół wyłączność lub dla mnie pseudo wyłączność. Splinter Cell i Mass Effect to nie są exclusive, więc Greenber niech się nie wypowiada.

Pomijając fakt, że marketing Sony uważam za zły, to w Microsoft mają nie lepiej. Wywalone czy nie $50mln za dodatki do GTA właśnie wychodzą na PS3. Następnym razem niech lepiej przemyślą umowę, którą sporządzają. Jeszcze okaże się, że Mass Effect 2 wyjdzie na PS3, bo Microsoft nie ma już nic do powiedzenia w tej kwestii. Ostatnie zdanie należy do Bioware i EA, a mam takie przeczucie, że wywalą wała Microsoftowi na E3.

Co by dalej nie mówić, Sony na ten rok ma lepszy exy niż Microsoft. Alan, Fable, Crackdown, Halo i głucha cisza.

11. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    To popraw mistrzu twoje wszystkie newsy, bo nie mają źródła... :mad:

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Liczy się jakość nie ilość:) Wolałbym mieć 2 exy ale za to takie jakimi są dla mnie Gearsy:D

13. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    GoW to bardzo dobra pozycja. Aktualnie pocę się, aby zrobić calaka w ME2, bo już puka Heavy Rain i Kratos. Marzec to będzie jeden z najpiękniejszych miesięcy w tym roku :D

14. akira5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    mistrz wlasnie poprawia panie bananowy :D

15. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Więcej w tym reklamy niż prawdy, moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie, ale pycha nie jest domenom azjatów.

16. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    ble ble ble, takie troche fanboyowe to myślenie... dla kogoś jak np ja, to co mi to robi za róznice czy gra jest tylko na x'a czy na x'a,ps3 i pc? Gram dla siebie, a nie po to żeby polewać np z kumpla który ma tylko kompa, że ja w coś tam mogę grać a on nie.

17. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Mogliby zacząć robić jakąś dobrą grę przygodową tylko we współczesnych realiach, a nie w jakiejś przyszłości gdzie potworów jest więcej od ludzi:DD

18. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    tak naprawde mnie to nie boli że ps ma jakieś tam exclusivy. ja mam xboxa i obchodzi mnie to co na xboxie wyjdzie. w tym roku wychodzi na xboxa masa super gier (alan, mafia 2 i jeszcze więcej) a to co wychodzi na ps 3 niech sobie wychodzi. przecież baidoląc nad tym, że na ps 3 sa lepsze gry wcale nie powstrzymamy ich wydania. dla mnie zupełnie nie ma sensu takie myslenie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum