1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Greetings..

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez zombiemad, Kwiecień 15, 2012.

1. zombiemad

zombiemad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich serdecznie
    Mam na imię Miłosz (19lat)
    Od niemalże 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem xboxa, długo się zbierałem żeby przejść na tą konsolę, żeby ją dostać sprzedałem swojego pc, lecz nie żałuję gdyż służył mi tylko do gier a wiadomo konsola lepiej w tym sobie radzi. Nie będę opowiadał o sobie bo to mało kogo interesuje, co do gier to preferuję mmorpg lecz na klocku niczego takiego niema, dlatego przesiaduję w wolnych chwilach na halo reach i cod:mw3. Multiplayer to główny powód dla którego nigdy nie przerobię swojej konsoli.

korzystając z tematu chciałbym zaoferować wspólną grę w jakieś ciekawe tytuły, na obecną chwilę posiadam w multi:
    -cod mw3
    -gears of war 1 i 2
    -forza motosport 3
    -halo reach <3

Czekam z niecierpliwością na minecrafta w którego grałem swojego czasu na pc, może i na tym forum znajdę osoby chętne do survivalu.

tag xbox live : Mortog9000 :cool-new:

Poleć forum