Grid 2 (2013) XBOX360-SPARE

pati3400

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
sorry ..zupełnie nie kumam o co chodzi z tym ABGX em
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
To do lektury poradników żeby płyt nie marnować

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk
 

patrick1989

Użytkownik
Użytkownik
nagrał już ktoś normalnie iHAS'em i śmiga?

Bo nie wiem, czy już jest dostępna topologia na ABGX? Nie mam na razie obrazu.
 

DG88

Świeżak
Świeżak
nagrane iHAS'em na Verbatim i "płyta nie jest obsługiwana" ..........
 

Remix27

Banned
co za problem jak ktoś ma lt 3.0 przeskanować grze abgx 360 z ustawieniem autofix level 3 i nagrać.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
nagrał już ktoś normalnie iHAS'em i śmiga?

Bo nie wiem, czy już jest dostępna topologia na ABGX? Nie mam na razie obrazu.
Nagrane na ihasie normalnie śmiga. W abgx musi być wszystko na zielono, jeśli chcesz grać MP. Jeśli nie, to ściągasz pierwszą lepszą wersję, przepuszczasz przez abgx i nagyrwasz.
 

patrick1989

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam, fix na abgx wyszedł parę h temu, z tego co czytałem. Jest zielone światełko.

Instalacja niecałe 10 min, śmiga na Platinum :)
 

Swift

Użytkownik
Użytkownik
Jest jakiś sposób żeby nagrać tą grę tak aby działała pod lt 2.0?
 

DG88

Świeżak
Świeżak
również potwierdzam gra działa przepuszczona przez abgx i instalacja na hdd ,bez abgx nie chciała ruszyć ...
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywałem przedwczoraj na omegach z firmware z tego forum, ustawienia nagrywarki jaki i imgburna także stąd, w abgx wszystko zielone prócz xexa, zainstalowalo sie na dysku i śmiga, 3 sezon już jade.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Jest jakiś sposób żeby nagrać tą grę tak aby działała pod lt 2.0?
Musisz cofnać topologię, tak jak masz to podane w tutku nagrywania gier po LT 2.0 :)
 

Lord58

Użytkownik
Użytkownik
To się da nagrać zwykłą bez żadnych mieszania z dwoma płytami liczyłem na tą grę co im naszło był spokój nie coś nie pasowało za odp dziękuje
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
To się da nagrać zwykłą bez żadnych mieszania z dwoma płytami liczyłem na tą grę co im naszło był spokój nie coś nie pasowało za odp dziękuje
Bez kombinowania z dwoma płytami nie da rady.

Ja mam z kolei pytanie, znaczy chciałbym się upewnić. Nie mam ihasa, więc pierwsze nagrywam grę metodą truncate, instaluję ją na dysku, a później nagrywam płytkę za pomocą burnermaxa i gram? Nie potrzebuję już wtedy żadnego tricku z mp3?
 

Swift

Użytkownik
Użytkownik
Musisz cofnać topologię, tak jak masz to podane w tutku nagrywania gier po LT 2.0 :)
Robilem tak nie działa
 

Lord58

Użytkownik
Użytkownik
jak nagrywać tym burnermax za pomoc dziękuje
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
jak nagrywać tym burnermax za pomoc dziękuje
http://xboxforum.pl/showthread.php?t=154542

http://xboxforum.pl/showthread.php?t=154552

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

Lord58

Użytkownik
Użytkownik
Przy użyciu BurnerMAX ustawienia w imgburn dla innych nagrywarek takie same ustawiać jak dla IHAS za odp dzięki
 

SixFeetUnder

Świeżak
Świeżak
Zwykla nagrywarka. Nagrane na 2 płyty w tym jedną z BurnerMAX i kończę 2gi sezon ;)
 

Lord58

Użytkownik
Użytkownik
Po co dwie płyty co zainstalowanie na dysku coś daje nie można od razu odpalić z wypaloną burnermax i ponawiam pytanie czy dla innych nagrywarek trzeba zmieniać ustawienia w imgburn i gdzie za odp dziękuje i przy okienku wyskakującym brać truncate już nic dzięki za pomoc działa na dysk i odpalamy z płyty nagrane burnermax i śmiga
 

banannba12

Banned
Użytkownik
to w koncu gra ma civ czy nie ma?
 

Do góry Bottom