Grid 2 (2013) XBOX360-SPARE

xxxmateusz00xxx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mk 003 x4 z opc . Eeprom i lt max dobrze wgrany ustawiony?
Nie wiem o jakie ustawienia chodzi z Eeprom i lt max. Powtórze jeszcze raz ze nagrywam zwyklą nagrywarką z laptopa kompatybilną z Burner max
 

Remix27

Banned
Jak nie nagrywa to znaczy ,ze nie da rady wypalic. Kuknij do tematu paytools.
 

xxxmateusz00xxx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nagrywa, ale nie przechodzi weryfikacji, przez co po okolo godzinie grania, wywala do dasha i dalej grac juz nie moge. Nagrywam z BurnerMAX Payload Tool v0.15, także cale 100%. O co chodzi z Eeprom i lt max?
 

Remix27

Banned
Nagrywa, ale nie przechodzi weryfikacji, przez co po okolo godzinie grania, wywala do dasha i dalej grac juz nie moge. Nagrywam z BurnerMAX Payload Tool v0.15, także cale 100%. O co chodzi z Eeprom i lt max?
jak masz paytools to nie masz lt max bo jest tylko do ihas rev b. Z pay toolsem tak jest trzeba kombinować z ustawieniami i nagrywać na verbatimach. I nawet jak nagra w 100% nie musi działać lub nie będzie.
 

rodneysus

Świeżak
Świeżak
Czy da się grać w tą grę bez konta xbox live?
 

TigraTeam

Banned
Czy da się grać w tą grę bez konta xbox live?
Tak
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Wskazówka dla posiadaczy LT 2.0
1.Zrobic topologie i przepuścic obraz ISO w ABGXie ( pamięac zeby zaznaczyc disalbe writers)
2.Nagrac IMGBurnem jak zwykle sie nagrywa i zainstalwoaćgre na konsoli.
3.Po nagraniu odpalic Burnermaxa i włożyć kolejną czystą Verbatimke i wcisnąć wtedy przcisk "BurnerMAX"
4.Po raz drugi włączyc IMGBurna i nagrać drugą płytke.Będzie ona teraz służyła do gry ( bo pierwsza służy tylko do instalacji)
 

AvinoD

Świeżak
Świeżak
Czy po aktualizacji konsoli przez pirata nie zostaje usunięta przeróbka konsoli??

-=SETH=- //Jaki masz dash w konsoli i jaką przeróbkę?



Edit: mam dash 2.0.15574.0 przeróbka lt 2.0 - wkleiłem oczywiście pliczek pozwalający grać w gry z lt 3.0 na lt 2.0 ;)

http://xboxforum.pl/lt-205/czy-aktualizacja-usunie-mi-przerobke-167204/

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

dan14nr

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem, że każda wstawka posiada zabezpieczenie CIV?
Z drugiej beki nagrywarką laptopową z Paytoolsem nie wypalę?

Mam grę nagraną truncate coś czytałem o nagrywaniu 2 płyt, ktoś rozjaśni na szybko?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie nagrasz tej gry zwykłą nagrywarką CIV będzie Cię wyrzucał do dasha.
 

ogooreck

Użytkownik
Użytkownik
Mam grę nagraną truncate coś czytałem o nagrywaniu 2 płyt, ktoś rozjaśni na szybko?
Przecież Punisher 2 posty wyżej napisał krok po kroku myk z dwiema płytami. Czego tu nie rozumieć?


Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
 

dan14nr

Użytkownik
Użytkownik
Przecież Punisher 2 posty wyżej napisał krok po kroku myk z dwiema płytami. Czego tu nie rozumieć?


Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2
Wybacz, późno i zaspany to nie ogarnąłem.
 

Eju

Użytkownik
Użytkownik
1. nagrałem obraz gry przerobioną programem Xbox Backup Creator na LT 2,0 ZWYKŁĄ nagrywarką metodą truncate po czym z tej płyty zainstalowałem grę na dysku

2. teraz Nagram kolejną płytę też z zmienioną topology na lt 2.0, lecz tą w 100% przy użyciu BurnerMaxa (widzi moją nagrywarkę)


Gra śmiga
 

men123452

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Próbowałem wszystkimi metodami i żadna się nie sprawdziła żeby grę nagrać a co dopiero odtworzyć na konsoli (mam LT 2.0). Czy z użyciem BurnerMaxa czy bez płyta nagrywa się ale nie przechodzi weryfikacji. Zdarzyło się tak nawet, że podczas nagrywania nagrywarka nie mogła zamknąć sesji. Wszystkie gry do tej pory mi się nagrywały jednak ostatnio zmieniłem system na windows 8 i nie wiem czy tu nie tkwi problem ;/ Czy ktoś miał i rozwiązał ten problem ??
 

kazik 1234

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
raczej nie w win 8 też nagrywam i grid 2 nie miałem problemu.nagrywam ihes 524 B liteon
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nagrywarka już za słaba. Poza tym nie ma co liczyć na to, że z BurnerMAXem nagrasz dobrze grę. Chyba, że na nagrywarce iHAS A, C, D. Mnie się jeszcze nie udało nagrać żadnej i podobne problemy miałem z nagrywaniem.
 

cercil

Świeżak
Świeżak
totor,
Mam pytanie odnośnie tego ihasa, chodzi mi o to jaki model najlepiej kupić i czy wystarczy go tylko podłączyć? czy trzeba go jakoś programować?( tego ihasa oczywiście)pytam bo jestem w tym temacie zielony i mam tak samo jak ty lt 2.0, chce zakupić tego ihasa ale nie wiem co dalej. Prosze o odpowiedź z góry dzieki.
 

sid85

Użytkownik
Użytkownik
Ja juz zmarnowalem dwie plyty verbatim i dalej nie moge nagrac grid-a, zawsze podczas weryfikacji przy 50 procentach mi blad wyskakuje
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
to jeżeli obraz jest ok zmień ustawienia.
 

tysszek

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nagrałem ją na najtańszej płycie i o dziwo poszło za pierwszym razem. Weryfikacja w 100% i instalacja na dysku też bez problemu :)
Oczywiście ihas i lt 3.0
Co do samej gierki to jest ok.
 

Do góry Bottom