1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grid 2 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Maksiuuxd, Maj 27, 2013.

1. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

W temacie tylko opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. totor

totor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    rybnik
    pograłem trochę więc napiszę wstępnie tylko . grafika trochę lepsza od części 1 chodzi płynnie nie zauważyłem spadków animacji,lecz gra mi się wydaje trudniejsza od poprzedniczki może dlatego że forze męczyłem ostatnio, wystarczy zawadzić o coś a samochód już się kręci wokół własnej osi, za wygrane wyścigi nic nie dostajemy tylko rośnie liczba fanów, jakoś też nie znalazłem żeby można było podrasować samochód koła od razu są wszystkie odblokowane czy chcesz 15 czy też 20cali, osobiście wolałbym zarabiać kasę i kupować lepsze części do mojego samochodu a tu nici, jak dla mnie wstępne 7 z małym plusem ;)

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to ja dodam swoje 3 grosze:
    grafika OK nie mam zastrzezen, prezentuje sie ok..
    kariera wydaje sie ciekawa, poczekam jak im to wyszło.
    teraz minusy:
    brak kamery z kokpitu
    mocno wyczulone sterowanie( jest roznica jak sie jedzie mustangiem a honda) ale chdozi raczej o czulosc skrecania jakos mi nie przypadła
    brak ustawienia recznej skrzyni!!?? chyba ze nie umiem tego znalezc
    brak tuningu z tego co widze chyba ze bedzie pozniej
    nie ma jakiegos zarabiania kasy kupowania czesci jak to zwykło byc w samochodówkach.
    Jak dla mnie takie 5/10 a dlatego tak że po 1 czesci spodziewałem sie czegos lepszego a okazało się to wzgledem 1 czesci ciut gorsze z powodu braku kokpitu i chyba braku recznej skrzyni.. ogolnie jak wyscigowka Ok ale porownujac do 1 czesci i tak długim oczekiwaniu blado to wyszło.

Ps. zapomniałem dodac:
    kamera z tyłu jest tragiczna, nic widać toru drogi przed autem, lubie kamere z tylu ale nieco wyzej nad autem a nie plasko na zderzaku

5. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zawiodłem się nie jestem jakimś fanem gier wyścigowych, ale spodziewałem się po tym tytule czegoś lepszego, świeżego, nowego, a odniosłem wrażenie jakbym już w to kiedyś grał.

Do plusów zaliczę
    - grafikę
    - zróżnicowane trasy
    - możliwość kilkukrotnego przewijania gry do tyłu tak jak to jest w forzie
    - 5 poziomów trudności ( very easy, easy, medium, hard, very hard - chyba tak to szło)
    Do minusów
    - okropne sterowanie grając kierownicą (wystarczy lekko skręcić w lewo czy w prawo i już obraca nas wokół własnej osi)
    - to co mnie najbardziej wkur... w tej grze uderzy nas lekko inny samochód to lecimy na bandę, poza trasę lub obracamy się w przeciwną stronę, ale jak my walniemy inny samochód chcąc go zepchnąć poza trasę czy też zwyczajnie przecisnąć się na pozycje wyżej to jemu nic się nie dzieje niczym czołg nie reaguje za to my znowu lecimy w krzaki, skały czy też obracamy się o 180 stopni... :mad-new: wychodzi na to że najlepiej omijać inne samochody szerokim łukiem bo zawsze źle się to dla nas kończy.
    - w wyścigach jeden na jednego prowadząc od początku wyścigu jak już jesteśmy blisko mety będąc na 1 miejscu nagle 10m przed metą ktoś ( dostając chyba turbo-dopalanie z niebios ? ) nagle nas wyprzedza, wygląda to strasznie sztucznie.
    - w grze na dzień dobry mamy dostępne różne wielkości kół, felgi, motywy graficzne, sponsorów.
    - mała liczba okrążeń w porównaniu do czasu wczytywania się wyścigu (po 3 godz gry zauważyłem że przeciętnie są to tylko 3 okrążenia po czym znowu wracamy do wyboru kolejnego wyścigu), oczywiście są też trasy gdzie nie ma okrążeń tylko jedziemy od startu do mety.
    - tak jak ktoś pisał brak kamery z kokpitu są 2 z tyłu (dalsza i bliższa), jedna na masce i jedna przy ziemi.
    - brak możliwości zarabiania pieniędzy zamiast tego zyskujemy fanów, mała liczba samochodów ( jak na razie mam tylko 5 do wyboru).

Tyle mam do powiedzenia na ten temat po 3 godzinach grania ogólnie moja ocena to : **** NIE URYWA :beguiled:

6. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Co wy się tak dziwicie, że nie ma kamery z kokpitu? Przecież to było od początku wiadome. Poczytajcie sobie recenzje z gry-online na temat tej gry, to będziecie wiedzieć czemu się tak samochód i rywale zachowują :) Nie grałem w to długo, ale oprócz tego że gra jest trudniejsza od 1 i trzeba się przyzwyczaić do sterowania, to większych minusów nie zauważyłem.
    P.S. Ja nie wiem,czy aż tak źle umiesz angielski @Masownik20, ale ja nie miałem większych problemów ze zmianą na manual :)

//EDIT
    Mogłem w końcu pograć w to dzisiaj trochę dłużej i jak dla mnie gra jest kapitalna. Jeśli już posiadamy wiedzę, jak dany samochód się zachowuje, to sterowanie nim, to czysta przyjemność. Graficznie trasy są przygotowane bardzo dobrze, szczególnie to widać w lasach, gdzie pada cień, gdzie jest sporo kurzu itd :) Rywale są na prawdę wymagający i trzeba się sporo natrudzić, żeby w każdym wyścigu być pierwszym. Na szczęście jest możliwość kilkukrotnego cofania, więc można poprawdzić błędy np. w wejściu w zakręt lub staranowania rywala :D Troszkę smuci mnie fakt, że nie ma na ekranie pokazanych uszkodzeń jak to miało miejsce w jedynce. Jest tylko wykrzynik na prędkościomierzu. Sytuacja: Jade sobie spokojnie, lekko w coś zachaczyłem i czuć, że samochód nie skręca i zachowuje się jakoś dziwnie. Po chwili się zorietnowałem, że nie mam koła :D To chyba tyle, jak coś mi się przypomni, to napiszę.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    Pograłem trochę i za bardzo nie rozumiem niektórych opinii. Wsiądzcie sobie do byle jakiej tylnonapędówki, a takie auta są na początku kariery i zobaczcie jak sie prowadzi, jezdze takim autem na codzień to wiem. Jak wciskacie gaz do dechy w środku zakrętu lub na dohamowaniu to nic dziwnego ze wykręcacie baka. Gra ma bardzo dobry model jazdy, łatwo opanować te poślizgi i można szeroką agrafke pokonać slidem bez większego problemu. O widoku z kokpitu było wiadomo już rok temu więc nie wiem o co pretensje, a jeżeli moc obliczeniowa zaoszczędzona z tego poszła na Live Routes to nie żałuje, ten tryb jest super, trzeba być cały czas w skupieniu bo nie można zapamiętać trasy gdyż każdy zakręt jest niewiadomą, ciekawy pomysł z bardzo dobrym wykonaniem, podoba mi się. Wygląd i ogólna stylistyka i realizacja tak jak to ostatnio u Codemasters, menu w podobnym stylu, ekrany ładowania ze statystykami itp. Co do sterowania... wchodzi sie w ustawienia i można ustawiać i testować do woli, ja sobie ustawiłem i gra na kierownicy to czysta przyjemność, tak samo manualna skrzynia, wszystko jest do ustawienia. Brak tuningu? Czy Wy musicie mieć w każdej grze tuning? Po drugie są jakieś modyfikacje bo jest osiągnięcie aby wygrać wyścig modyfikowanym wozem wiec zapewne będą później. Ogólnie gra jest podobna do Grida, czyli jest dobrze, model jazdy jest przyjemny a zarazem wymagający, poziom trudności też jest ok. Ogólnie jest to bardzo dobra gra, może nie porywająca i innowacyjna jak część pierwsza ale napewno dla osób lubiących wyścigi to jest to tytuł obowiązkowy,a niektórym radze dobrze sobie wszystko ustawić i poszukać a nie odrazu narzekac na pierdoły :)

1 osoba to lubi.
  8. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie bardzo dobra gra. Model jazdy bardzo przypadł mi do gustu. Fajnie wchodzi się w Drift. Szkoda, że nie ma kamery z kokpitu, ale to szczegół i brakuje też jakiegoś tuningu. Ogólnie gra się bardzo dobrze i moja ocena to 8+.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wstępna gadka:
    Jednym wielkim minusem jest jazda na tych samych trasach kolejne etapy.. No masakrycznie nudne to jest! Z początku może było fajne ale później jak wyścig jedzie się raz zdobywa się 1 miejsce i później następny etap tego samego wyścigu to już mam dość..
    Kolejnym minusem jest fakt, że koła itp itd wszystko jest odblokowane. Tak jak zostało to wspomniane wcześniej wolałbym odblokowywać te bajery. Kolejną rzeczą jest zdobywanie fanów?! Nie wiem jak Wy ale mi to żadnej satysfakcji jakoś tak nie przynosi. Zdecydowanie bardziej preferowałbym standardowo $$.

Wiadomo było z początku, że nie będzie widoku z kokpitu (szczerze miałem iskierkę nadziei, że jednak wysłuchają fanów i będzie ta kamerka..) i jak dla mnie jest to mega minus. Kochałem Grida za kamerkę z kokpitu i niezliczoną ilość czystej frajdy jaką mi sprawił tym ujęciem z wnętrza samochodu.

Kolejnym plusem/minusem jest fakt, iż wyścigi wychodzą poza tory wyścigowe, czyli kaniony itp itd. Jeszcze nie wiem czy to jest plus czy minus. Ogólnie Grid był nastawiony na wyścigi na torach, a Grid 2 tak jakby posuwał się w stronę kopiowania innych gier wyścigowo-zręcznościowych. Na prawdę nie wiem czy to takie dobre.
    Grid 1 miał swoją duszą, swój temperament i coś co sprawiło, że myśląc o tej grze odczuwam "szacun" dla twórców, iż stworzyli tytuł kojarzący się graczom pozytywnie. Nie tak jak haniebny Need For Speed, który ostatnio schodzi znacznie poniżej pułapu oczekiwań graczy (delikatnie powiedziawszy).

10. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Oceniając grę po trailerach sądze że graficznie prezentuje się świetnie zobaczymy co z gameplay'em.

11. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gram w Grida 2 już jakiś czas i szczerze mówiąc, nie opłaca się wydawać na niego pieniędzy. O wiele bardziej podobał mi się Grid 1. Z *********ch placów do driftu w gridzie 1, doszliśmy do tras driftowych które konczą sie po 20 sekundach. Model jazdy nie powala, a wręcz czsaem denerwuje, przy 250km/h wchodzisz w drift jak po maśle i suniesz po drodze 300 metrów bokiem. Kaszana z tego wyszła, a miałem taką nadzieje na kozacką gre pokroju Race Driver: Grid. Tyle ode mnie, Grid 2 mi nie imponuje.

2 użytkowników lubi ten post.
  12. tonylucas

tonylucas Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bolesław
    gierka super mozna sie przyzwyczaic do kontrolowania na poczatku wciaga pozniej juz sie nudzi
    mimo wszystko polecam

13. icekman

icekman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    wadowice
    Chcę się podzielić wrażeniem z gry Grid2 po drugim dniu grania.

będę się streszczał.

Grafika bardzo ładna i płynna, muzyki prawie nie ma.

To co mi nie przypadło do gustu to sterowanie, co psuje całą zabawę o ile w singlu przeciwnicy jeżdżą w miarę płynnie to w multi każda próba zepchnięcia przez przeciwnika Nas kończy się ostrym dzwonem. I tak przez cały czas, np:
    jedziesz sobie płynnie widzisz zakręt, celujesz w optymalny tor jazdy, lekko zwalniasz. w połowie zakrętu widzisz jak po zewnętrznej po ścianie ktoś Cie wyprzedza, a w tyłek dostajesz od innego - gleba 180' ok zdarza się... próbujemy dalej
    na prostej ciasnej drodze wyprzedzasz sobie kogoś, ten ktoś uderza Cię w bok, zamiast przerysować po barierce obracasz się w poprzek drogi a kolega jedzie dalej.
    Nie da się w normalny sposób wyprzedzać w multiplayer znając zachowanie innych graczy.

Co jeszcze do multi to w nim jest tuning, bardzo uproszczony, oraz kasa na samochody którą w tradycyjny sposób się zdobywa. Wiele trybów zabawy i to zasługuje na uznanie.

widok zza samochodu kompletnie się nie sprawdza i bardzo trudno opanować samochód,a to dla tego że rzuca niż na wszystkie strony. żeby mieć dobre wyniki w grę wchodzi tylko widok ze zderzaka lub nad maską, których nie lubię.

Polecam najpierw zagrać przed zakupem, bo można się zawieść.
    Wg mnie Sterowanie tą grę zabiło.

1 osoba to lubi.
  14. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    niestety można dopatrzeć się różnych błędów np. przed zakretem scinasz a przeciwnicy hamują prawie do 0, pierwszy raz jak jechałem to o mało bym się nie zabił taki dziwny system jazdy ale po 4 wyscigach ogarnąć się da! niestety rozgryweczka mnie zawiodła z ulepszeniami myślałem, że będzie można jakiś tjuning wieś walnąć. Na medium pełnym gazie wchodzisz w zakręt i z niego wychodzisz tak samo >.> gdzie tu system jazdy.

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Pograwszy trochę, jestem trochę rozczarowany tą częścią Race Driver GRID był o wiele lepszy :) Model jazdy jest lepszy w Need for Speed: Shift niż w tej odsłonie GRID-a, jak dla mnie samochody zachowują się za sztucznie, chyba za dużo grałem w Forzę Motorsport i Horizon :) Grafika jest ładna ale nie powala, jak dla mnie Forza Motorsport 4 ma ładniejszą grafę. Jak na razie jest to słabe 7/10.

Gra ukończona i jak dla mnie wypadła blado.
    Minusy: bardzo dziwny model jazdy w Race Driver: GRID był o wiele lepszy, drift był beznadziejny, powtarzanie się tras, brak widoku z kokpitu.
    Plusy: ładna grafika, dobry dubbing.

Ocena bardzo słabe 7/10 nie tego oczekiwałem.

1 osoba to lubi.
  16. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie gra super. Grafa i grywalność jak najbardziej na plus. Nie bęe się wypowiadał o zachowaniu auta tak jak moi poprzednicy, bo to nie mam sensu ale jeśli miałbym polećic komuś jakieś fajne wyścigi na pewno nie ominąłbym tego tytułu.

Po pierwsze nie reklamujemy konkurencji a po drugie: błagam tylko nie ich i te ich pseudo fachowe opinie.

Nie jestem fanem wyścigów ale w ostanie jakie grałem to NFS Most wanted (2012) i wołałbym grida 2

17. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi też nowy GRID bardzo odpowiada, grafa ok, animacja w miarę, niszczenia samochodów świetne, super że jest Polski dubbing !! a drifty ... może lekko przesadzone, ale jak dla mnie gra super.. warta swojej ceny :)

18. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Gierka fajna, ale spodziewałem się czegoś lepszego po sequelu pierwszej części, po modelu jazdy idzie się przyzwyczaić po paru wyścigach, nie podoba mi się też "nagroda" za wyścig ... Dostajemy jakiś śmiesznych "fanów", zamiast kasy żeby sobie kupić, nową brykę :D Poza tym gierka świetna

19. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Gra wporzadeczku troche need for speed przypomina, grafika mogla byc o niebo lepsza. Sam dubing niezly, kulawa fizyka prowadzenia ujdzie da sie przezyc. Taki sredniak po 1 spodziwalem sie wiecej wyszlo przecietnie 8/10

20. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Gietka spoko, nie powala ale pograć przyjemnością można. Grafika jest dość fajna a do sterowania można się z czasem przyzwyczaić.

Bardziej mi się podobała forza horizon ale dałbym dobre 8/10 :D

21. piotrek1500

piotrek1500 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Powiem tak, jedynka po prostu nie przypadła mi do gustu, natomiast druga odsłona GRID'a to już inna bajka. Grafika jest całkiem ładna, fajnie działa płynny flashback, poza tym ciekawy tryb singleplayer (mowa o karierze), do sterowania idzie się przyzwyczaić, jedyne, co może irytować, to fakt, że przy lekkim skręcie samochód potrafi zatańczyć wręcz na drodze i rozpaść się o pierwszą lepszą bandę. Ogólnie 7/10, polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum