1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GRID: Autosport nową odsłoną serii gier wyścigowych Codemasters

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 22, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Oficjalną zapowiedź nowej odsłony serii GRID od Codemasters zaplanowano na dzisiaj, ale w sieci pojawiły się już szczegóły na temat kolejnej części, zatytułowanej rzekomo GRID: Autosport.

Jak ujawnili koledzy z brazylijskiej redakcji Eurogamera, gra ukaże się już 27 czerwca, na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.
    Nowy tytuł ma być największą produkcją w serii, z pięcioma stylami jazdy i długodystansowymi wyścigami w nocy. W trybie kariery - tradycyjnie już - pozyskamy sponsorów, a podczas zmagań będzie towarzyszył nam członek drużyny.

Twórcy przygotowują podobno kilka klas samochodów, od prototypów do zmodyfikowanych aut seryjnych. Łącznie zwiedzimy ponad 100 tras, w 22 lokacjach. Za rozgrywki sieciowe ponownie odpowiedzialny będzie system RaceNet, z tygodniowymi wyzwaniami i klubami kierowców.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak dadza widok z kokpitu + nie spapraja modelu jazdy ( ten z grida 1 byl bardzo fajny) to zapowiada się kawal dobrej scigałki i dorbze że nei zapomnieli o konsolach starej generacji a o nowej zapomnieli ha

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Od nowego GRIDa, oczekuję:
    - Modelu jazdy z pierwowzoru
    - Kokpit
    - Wszystkie tryby driftu z jedynki
    - Prawdziwego 24h LeMans (Albo chociaż taki jak był w jedynce. Nie wiem czy było w dwójce).

5. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    I motyw fabularny jak w Toca Race Driver.. Tyle lat, a nie wyszło nic co by chociaż dorównało tej produkcji..

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ..a ja czuję wielki żal do mistrzów kodu, nie chce śmierdzącego grida, chce RAJDY!

1 osoba to lubi.
  7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    WYMODEROWANO Pierwszy Grid to była naprawdę znakomita produkcja. Dirt tez był świetna gra, dopóki nie zdominowały go jakieś Gymkhany itd. Co sprawiło ze Showdowna (nie jestem pewny tytułu) juz nawet nie chciałem poznawać. Wiec niech ta seria sobie odpocznie, bo twórcy samo nie wiedzieli chyba, w którą stronę mają zmierzać...

Tak czy siak, cieszy mnie, że powstają nowe wyścigi od Codemasters. Chyba ze będą kolejnym całkowicie arkejdowym tytułem.

/Wysłano z telefonu/

Alert Uważaj na słowa. Nie będę tolerował takich odzywek.

1 osoba to lubi.
  8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    a ja bym chciał ścigankę coś w stylu NFS Underground ale chyba już nigdy nie zrobią czegoś podobnego ... a szkoda :(

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ja tam czekam w 2 wbiłem calaczka.

Aktualizacja 1 postu!

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niech będzie tak dobry jak Grid 1 i niech ją przewyższy to będę na prawdę HAPPY :)
    Zresztą sam fakt, że będzie kamera z kokpitu już cieszy :)

11. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ja oczekuje takiej grafiki jak na obrazkach w tej grze. Po grid 2 nie spodziewam się zbytnio dużo po tej grze. Chociaż sądziłem ,że zrobili coś ala forza.

12. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    nie mówię że dirty były złe.
    w jedynkę grida nie grałem, za to chwila gry w dwójkę wystarczyła mi żeby się zniechęcić do serii
    ...i przypominam że Codemasters obiecało "poważną" rajdówkę a nie dirta czy grida...

13. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    JaZz,
    Z telefonu nie widzę, czy ocenzurowanie mojego posta to twoja robota, ale podejrzewam, że tak. I wybacz, ale się chyba delikatnie mówiąc nie zrozumieliśmy. Po to postawiłem przecież emotikonę po pierwszym zdaniu, żebyś od razu mógł wyczuć żartobliwy ton tego zwrotu. A widzę, że kompletnie tego nie złapałeś. Spokojnie. Nie atakuje cie i nie rozumiem, jakim cudem mogło cie to w ogóle urazić... Wiec tym bardziej daj spokój z takim poważnym wydzwiekiem adnotacji - bo sam stworzyłeś sobie ten problem.

Co do tematu: Grid 2 tez był moim zdaniem strasznym średniakiem, ale chociażby Seth stwierdził, że mu taka forma serii bardzo odpowiadała. Wiec trudno mówić, żeby to była zła gra. Ja mam inne zdanie pewnie z tego powodu, że na części pierwszej połamałem pada, bo były to dla mnie najbardziej wciągające wyścigi od premiery Project Gotham Racing 4. Ale "dwójki" nie potrafiłbyn przełknąć, choćby mnie siłą przykuli do fotela.

I mam wielką nadzieje, ze w nowej odsłonie Grida więcej będzie jednak wynikało z doświadczeń twórców zdobytych podczas pracy nad serią F1, niż ze wspomnianego wcześniej, typowo amerykańskiego, Showdowna. Bo czasami zastanawiam się, jak Codemasters chce być postrzegane na rynku gier wyścigowych: jako twórcy typowych zręcznościowek czy semi-symulatorow?

/Wysłano z telefonu/

14. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakoś nigdy za GRID'em nie przepadałem, pierwsza cześć mi nie podchodziła, jedyny wyścig który powtarzałem to ta 8 derby. GRID2 no muszę powiedzieć że przypadł mi do gustu i przeszedłem dobre 80% gry, jednak cały czas brakowało mi kamery z kokpitu. Z chęcią zagram w G3 ale jednak wolał bym przeczytać o Dirt4 i powrocie do rajdów a nie drift'ów (rzyg).

Wczytywanie...

Poleć forum