1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GRID: Autosport - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko Opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Cały czas gram i nie mogę się dopatrzyć niczego złego w tej grze. Model jazdy świetny, grafika świetna, dubbing świetny, zniszczenia świetne - właśnie doszczętnie zniszczyłem Bugatti :) , widoki kamery świetne, sztuczna inteligencja przeciwników świetna. Poczucie szybkości-zwłaszcza w Mc Larenie świetne. Jednym słowem cała gra jest świetna.

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Odpaliłem grę na offline i co ??? Dostałem wytrzeszcza lekkiego , jak na X360 grafika jest świetna :)

5. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Nie jestem fanem gier samochodowych ale ta gra jest rewelacyjna polecam wszystkim

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1104
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cud miód i orzeszki, wiedziałem ,że się nie zawiodę . Polecam !!

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to ja chyba gralem w zupelnie inna gre. bo mam calkiem inne odczucia. ani to ladne, ani wciagajace. ot kolejna scigalka od codemasters. i tak z 11 lat już.

1 osoba to lubi.
  8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Przejechałem parę wyścigów przy wyłączonych wspomagaczach i GRID2 się chowa pod każdym względem.
    Wróciły stare tory z jedynki, brakuje mi tylko toru LE Mans normalnego i z 1969r. Fizyka jazdy też jest inna.
    Graficznie jak na X360 pięknie!

9. GhostRaider

GhostRaider Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mieszane odczucia. Grafika... ładna jak na x360, ale nic szczególnego. Gram na 46" i niestety widać brak AA, chociaż nie jest aż tak strasznie.
    Strasznie dziwny jest za to poziom trudności. Ja rozumiem, że w CM sami wymiatacze, ale żeby na bardzo niskim poziomie nie można było uciec
    pozostałym kierowcom i to w początkowych wyścigach? Strach pomyśleć, co będzie później. Na normal i hard nawet nie sprawdzałem.
    Widok z kokpitu lepiej przemilczeć - po co w ogóle "toto" dodali? Do Shifta mają jak stąd na Plutona. Model jazdy w porządku, ale trudno ocenić
    po przejechaniu kilkunastu wyścigów dwoma samochodami. Dźwięk świetny. Bardzo różni się w zależności od widoku jaki wybierzemy.
    Widać, że wyścigów cała masa. Na plus też eliminacje, uszkodzenia samochodów, zużywanie się opon, brak kretyńskich komentarzy vide Grid 2.
    Ogólnie 7.5/10 Na stare konsole pewnie jedna z ostatnich lepszych ścigałek.

10. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Zgodzę się co do poziomu trudności - nie uważam się ani za jakiegoś mistrza kierownicy ani za cienkiego bolka który pierwszy raz gra w wyścigi, ale ta gra na domyślnym, średnim poziomie trudności oferuje przeciwników absurdalnie nieomylnych i szybkich. Do tego kontakt z innym samochodem wygląda tak: dajemy równo po zaworach, ja jego lekko w bok, on jak skała pruje dalej a ja momentalnie wpadam w korkociąg i ląduję w piachu. Sytuacja jest identyczna gdy to on mnie lekko w bok - on dalej prosto jak skała a ja korkociąg, piach i dzwon. Lekko irytujące...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    co do poziomu trudnosci to ja nie widze jakos specjalnie wielkiej trudnosci, na normalnym mozna sie smialo pobawic, co do obracania w zakretach to trzeba szybko zalozyc kontre i dalej jedziesz prosto

ogolnie lepsza i ciekawsza gra od GRIDA2, fajnie wyscigi aut turystycznych ktore bardzo lubie, ladna grafika i dosc wymagajacy model jazdy, o dziwo podoba mi sie nawet polska wersja jezykowa, narazie plusy, co do minusow to wiekszych nie stwierdzam narazie ale malo gralem

12. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Pogralem chwile i na normalnym nie jestem w stanie praktycznie nikogo wyprzedzic, jakby bylo z 20 okrazen to moze. Tak to gra bardzo ladna i model jazdy dosyc dobry.

Wysłane z mojego LG-E975

13. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    wiadomo, ze na xa wyznacznikiem ideału jest forza. i tu sie nie da uniknac porównań.
    otóż graficznie nie jest tak kolorowo, moim zdaniem, choć do przyjęcia. ale nie grafiką się jeździ.
    model jazdy jest ok, choc wydaje się, że lekko nosi pojazdy, na boki. coś jakby pływały, ciężko mi to wyrazić sensownie. ;P
    to jednak nie jest gra na pada, tylko na kierę.(że też swoją sprzedałem!) :D
    wtedy ta gra będzie świetna. bo i bogactwo torów, samochodów, trybów. jest dobrze.

14. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety zawiodłem się na tej odsłonie.
    Nie wiem dlaczego, ale przypomina mi to akcję rodem z DiRT: Showdown, czyli klapa jednym słowem.
    Największą porażką jest tak opiewany powrót widoku z kokpitu - powrócił, ale mógł być nieobecny widząc tak żałosną (graficznie i modelowo) formę rodem z Colin Mcrae Rally 2.0

Grafika nie zachwyca, nie wiem co widzicie ciekawego w niej - Forza Horizon na otwartej mapie ma lepszą.
    Modele samochodów są z średniej półki. Ich brzmienie również nie zachwyca.

Z rzeczy, które mogę pochwalić, to dosyć dobry model zniszczeń i AI przeciwników (choć nieraz wydaje się oskryptowane).

Dla mnie porażka roku jeśli chodzi o tematykę wyścigów..

15. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Gra jest w miarę trudna ...... żeby się przebić na czele trzeba się napocić

16. Romario

Romario Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Muszę powiedzieć, że jest to bardzo udana produkcja Codies. Pierwsze co rzuca się w oczy, to piękna oprawa graficzna, z naprawdę dopracowanymi szczegółami otoczenia, poprawiona względem Grida 2. Ze starutkiego 9-letniego Xboxa wyciśnięto więc praktycznie ostatnie soki. Model jazdy jest również bardzo dobry, fizyka pojazdów także, a sama rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca.

Zmieniona za to poziomy trudności, i w trybie średnim, trzeba się naprawdę postarać, żeby skończyć wyścig w pierwszej trójce ( z późniejszymi zwycięstwami nie miałem większych problemów), jednak gra może zniechęcić od samego początku właśnie bardzo trudnym poziomem już na samym starcie, więc jeśli ktoś nie jest naprawdę doświadczonym graczem, radzę zaczynać na niskim poziomie trudności. Dopasowanie trudności przeciwników do moich umiejętności uważam osobiście za istny majstersztyk.

Wygrane przychodzą z trudem,powtarzając wyścigi robimy postępy w zadowalającym tempie, obejmując prowadzenie, cały czas czuję na sobie oddech przeciwnika. Zapomnijcie o drugiej odsłonie, w której na średnim wygrywało się z palcem w d****, a po pierwszym okrążeniu mieliśmy 10-sekundową przewagę - pozycję startową wywalczamy w kwalifikacjach, gdzie niekiedy bez perfekcyjnej linii jazdy możemy zapomnieć o czołowych lokatach na starcie, a przebijanie się do finałowej trójki trwa czasem 3/4 wyścigu.
    Podsumowując - bez wątpienia najlepsza gra samochodówka tego roku, ocierająca się o symulację wyścigów, wśród których od lat panuje wielka posucha na rynku.
    Moja skromna ocena - 8.5/10 (zabrakło mi nieliniowej fabuły, tuningu pojazdów, którego nie ma, fatalny drift)

17. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dał mnie gra ok szczególnie po sieci dobrze się jeździ

Wysłane z mojego za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum