1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GRID: Autosport wygląda wyśmienicie - przynajmniej na mocnym PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nadchodzące dzieło Codemasters trafi wyłącznie na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery klasy PC, jednak najnowszy gameplay pokazuje, że z ta produkcja powinna również trafić na ósmą generację konsol... Grafika prezentuje się naprawdę dobrze!

Otrzymaliśmy ponad 30 minutowy filmik przedstawiający tryb kariery – możemy od samego początku zerknąć jak prezentują się ustawienia, wybór poszczególnych dyscyplin, a później oczywiście sama jazda.

Tak jak już wspomniałem – gra wygląda przyzwoicie i bez najmniejszego problemu mogłaby pojawić się na PlayStation 4 i Xboksie One. W sumie patrząc na ten filmik dłużej zaczynam się zastanawiać, kiedy twórcy ogłoszą wersje na ósmą generację.

A i przyznajcie mi rację – odgłosy silników potrafią zauroczyć...

GRID: Autosport trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC już w przyszłym miesiącu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I ta tragiczna kamera z kokpitu, kto trzyma głowę nad zegarami ?

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Taki wygląd grafiki przypomina mi tą z konsol ,a nie z drogiego PC. Twórcom najwyraźniej już się nie chce robić na stare konsole gier,a da sie z ich wycisnac naprawde cuda (niewiarygodnie piękny DIRT Showdown, Forza Horizon,Split/Second,biorąc pod uwage tylko wyścigówki,czy Project Cars przy którym być moze GRID sie chowac będzie do najdalszych zakątków szafy). Odgłosy nie robią żadnego wrażenia (może ze ciienkie wozy przedstawili),ale i tak lepsze są znowu w Forzy Horizon (brzmienie Continentala GT czy Mustanga to mistrzostwo) albo w Gran Turismo 6.
    Chociaz jak będzie sie jeździło tak dobrze jak w Gridzie jedynce (dwójka to jakies nieporozumienie) to biore,chociaz na X360 będzie troche szczypac w oczy niechlujstwo graficzne

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kokpit view - masakra - to nie powinno mieć miejsca..
    Ja osobiście nie gram z tej kamery w ścigałki ....więc dla mnie byłoby lepiej jakby widoku zza kiery nie było wcale ....bo tak to teraz tylko hejt będzie (zresztą całkiem słusznie)

PS. Nadal liczę na tę grę... i mam nadzieję ,że się nie zawiodę.

6. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Spójrz na minute 17:10 tam jest pokazanych kilka opcji kamery, m.in. taki kokpit jak w innych ścigałkach.

1 osoba to lubi.
  7. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Spodziewałem się czegoś jak w 1 części a to jest tylko poprawiona 2 która mi się strasznie nie podobała. I po co ten widok z kokpitu to jest dla lamerów tylko... bo nie poprawia rozgrywki raczej.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wygląd z kokpitu to jedna wielka porażka, twórcy obiecali powrotu tej kamery więc sądziłem, że będzie tak samo dobrze wyglądać jak w Grid 1, a nie rozmazany pasztet.

Co do reszty grafiki - no comment. Zobaczę, ocenię, jak odpalę na X360. Chociaż grafika nie jest mega ważna, liczą się inne aspekty w których Grid 3 (powiedzmy 3) musi doścignąć swój pierwowzór (czyli Grid 1). Jak to mu się uda to będę grał :)

9. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    oj graficznie to cieniuteńko...

Wczytywanie...

Poleć forum