1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GRID - Problem z kamera w grze

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez lkdudek, Październik 31, 2008.

1. lkdudek

lkdudek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam pytanie odnośnie gry GRID, grałem w nią od pewnego czasu, wszystko w porządku do czasu, aż ostatnio uruchomiłem grę i....wszystkie wyścigi "widze" z kokpitu. Nie moge zmienić kamery. Sprawdzałem w ustawieniach, wiem ktory przycisk na padzie odpowiada za zmiane kamery ale nie dziala to, po prostu po naciśnięciu przycisku nic sie nie dzieje. :((

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Przyznam szczerze, że mi recę juz opadają, rewelacja gierka ale nie to ustawienie kamery, prosze o pomoc.

pozdrawiam
    lkdudek

2. Lotnik421 Xbox One

3. pey83

pey83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: GRID - Problem z kamera w grze

Przed wyscigiem w RACE OPTIONS zmien LOCKED TO HEAD CAMERA na off :)

4. lkdudek

lkdudek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: GRID - Problem z kamera w grze

Dzięki wielkie, szacun kolega, ja tutaj prawie osiwiałem :D jeszcze raz wielkie dzieki i ....wracam do gry :D pozdrawiam

pzdr
    lkdudek

Wczytywanie...