1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grid

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stachu456, Maj 9, 2009.

1. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli ktoś jest wciąż chętny na online to proszę wysyłać zapy do friends :D GT poniżej lub obok :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek52367412

dawidek52367412 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    olsztyn
    siema ja bym mugł zagrac za 2 tygodnie bo se kupiłem i moge zagrac dam ci zapro do przyjaciół i moze my zagrac a jak masz duzo postów to mozemy zrobic nasz post pod tytułem nauka driftu w grid ja umiem dobrze driftowac ty chyba tez mozna nawet klan zrobic jak duzo osób bedzie na tym.pozdro muj GT: dawidek52367412

Wczytywanie...

Poleć forum