1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gru pudełkowe a gry 'zdrapki'

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tookiest, Styczeń 26, 2012.

1. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,
    ostatnio zwiedzając sklepy z grami natknąłem sie na Alana Wake za 70zł. Choć jej nie kupiłem, to postanowiłem porównać ceny z allegro. Mianowicie znalazłem m.in tą samą grę za 25zł na jednej z aukcji. Mało tego. Do pełnej wersji Alana, dodane były dwa pełne dodatki i pełna wersja Resident Evila 5. Wszystko za jedyne 25 zł, z tym że jest to elektroniczna wersja gier, jakoby przepisana z innego konta. No ale w końcu pudełko do życia nam nie potrzebne, a i czas zaoszczedzimy. Znalazłem wiele innych gier tego typu aukcji. Np. AC:B + Borderlands + Left 2 Dead 2 za 45zł.
    Jak to wyglada w praktyce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, że masa ludzi te konta kupuje, w tym ja. Szczerze polecam :)
    Po zakupie dostaniesz instrukcje, zabieg jest prosty, więc po 5 minutach zaczynasz ściąganie gry, a cena mówi wszystko - opłaca się.

4. czerwien97

czerwien97 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Czy to są te konto z kradzionych kart kredytowych? Bo chciałbym sie skusić :)

5. Dovydas

Dovydas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak najprawdopodobniej (99%) z kradzionych kart

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a co cie to obchodzi sad sa te konta itp - wazne ze kupisz i sciagniesz gry w ktore bedziesz mogl grac..

Takich kont kupilem okolo 5-6 i jestem bardzo zodaowlony - nigdy sie nie pytalem skąd sa itp.

Wczytywanie...

Poleć forum