Grupa fanów chce przywrócenia DRM i ograniczeń na Xbox One

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
@Dog

Oczywista oczywistość, jeśli ktoś chcę to i ominie program AV bez najmniejszego problemu, ja się na takich rzeczach nie znam ale x lat temu kumpel też mi udowodnił, że mimo programu antywirusowego może wejść mi bez problemu na kompa (Była dawniej taka popularna aplikacja do sterowania komputerem osobnika poprzez komendy w Gadu Gadu, wystarczyło, że ofiara otworzy plik.)

Koniec OT :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
To może lepiej PC-towcy niech pousuwają steam'y ze swoich komputerów, bo też pewnie ich śledzi, co robią, co i do kogo piszą, na której stronie fapują. Nie żebym był za tym całym DRM, ale bez przesady ludzie...
steam mozesz wylaczyć. nad procesami w konsolach nie masz kontroli.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Mogę się założyć, że same trolle i fanboye PS4 podpisują tą ankietę, aby tylko jeszcze bardziej zaszkodzić dla M$$$ :)
No tym to *******eś po lini . Może i jestem za PS4 ale M$ życzę dobrze żeby się pozbierał po serii faili i zrobił porządną konsolę bez ograniczeń a nie jakieś pierdy.
A co do tej śmiesznej ankiety to przecież można sądzić że to ludzie z M$ wypuścili to żeby już przed premierą powrócić do "starej świetnej polityki" bo przecież głowy już się posypały ^.^ (a dokładniej jedna) a hajs się nie zgadza i trzeba ratować tyłek albo też podpisali to ludzie którym w tyłkach się przewraca bo mamusia to Pani prawnik a tatuś Pan doktor/ lub prezes jakieś większej dobrze prosperującej firmy, i tu wszystko się samo wyjaśnia...
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
M$ chciał wprowadzić własny ekosystem z wymianami/odsprzedażą
a niech wprowadza ... co ma do tego likwidacja pudełkowych wersji ?

Windows też bacznie się przygląda co tam sobie instalujecie :) To już jest normalka i nie da się od tego uciec chyba...
Windows może sobie "patrzeć" ile chce. Masz firewall`a i blokujesz cały niepożądany ruch sieciowy na komputerze - żadne dane nie uciekają.


Co do samego tematu, to zawsze znajdzie się jakaś ilość debili w społeczeństwie. Kiedyś to były wioskowe głupki, a teraz trolle podpisujące się pod takimi petycjami. Choć i tak myślę że większość to robi dla "jaj".
 

elvizs

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ogólnie offtop się zrobił, bo temat dotyczy zakupów elektronicznych, wymiany i zabezpieczeń gier a nie tego jak bardzo M$ chciałby nas śledzić, inwigilować itp. Dlatego na wstępie zaznaczam, że odcinam się tutaj od tematu związanego z kinektem inwigilacją itp.... i napiszę tylko o dystrybucji gier.
Moim zdaniem kilka pomysłów było fajnych w pierwotnym założeniu dystrybucji gier na XO, ale zgadzam się również z tym, że M$ totalnie zniszczył te pomysły sposobem w jaki to miało być wprowadzone. Fajne byłoby wymienianie się swoją elektroniczną biblioteką gier bez konieczności dzielenia się nośnikiem. Fajne by było gdyby faktycznie gra w wersji elektronicznej była znacznie tańsza od pudełkowej. I jeszcze parę innych rzeczy mogło być fajnych w elektronicznej dystrybucji...

M$ mógł przecież wszystko zostawić tak jak jest obecnie (pozostawiając zwykły sposób dystrybucji pudełkowej), a całą dystrybucję elektroniczną oprzeć na tym modelu który obecnie funkcjonuje wprowadzając udogodnienia o których pisałem wyżej - wszystko byłoby pięknie .... gracze w takiej sytuacji sami by się przekonali do dystrybucji elektronicznej. Ale nie, oni musieli wyjechać z grubej rury, tak jak wielokrotnie wspominany słoń w składzie porcelany.... DLACZEGO ?
Dla mnie sprawa jest jasna - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę...
Bardzo ubolewam nad tym co się porobiło z Xbox One, bo jestem bardzo mocno przywiązany do exów xboxowych i nie wyobrażałem sobie żeby inna konsola mogła zawitać w moim domu... Obawiam się jednak, że M$ po tym wszystkim co się wydarzyło nie ma szans na odzyskanie zaufania u bardzo wielu dotychczasowych Xboxowych graczy - najlepszym przykładem chyba jest tutaj Dog (z pozdrowieniami).
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Chyba byli opłacani przez m$
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Powinni się pier...... w głowę !!
 

Do góry Bottom