1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Grupa no-jtag

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wiesman, Listopad 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wiesman

wiesman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Witam poszukuje osób które pomogły by mi wrócić do starych czasów jak to kiedyś było. Tzn prawie wszystkie gry za darmo wystarczało pobrać ino profil. Jak wiadomo niestety teraz jest to juz nie możliwe po dawnej aktualizacji M$. Sam osobiście odkryłem sposób jak wejść na czyjś profil nawet gdy wyskoczy nam ze wymagany jest adres email i hasło. Nie będę podawać teraz tego sposobu.

Ogólnie do czego zmierzam. Chodzi mi o to ze poszukuje ludzi chętnych do próby odnowienia tegoż to starego sposobu. Najbardziej zależało by mi na współpracy forum.

Ogólnie używając mojego sposobu podajemy komuś login i hasło do profilu a po pobraniu przez daną osobę profilu zmieniamy hasło i wymagany pobrania profilu ( dzięki mojemu sposobu uda sie wejść na profil ) Zajęta tego jest ze nie będziemy mogli zmienić hasła ani dodać żadnego alternatywnego maila bo konsola poprosi nas o hasło.

Jeżeli chodzi o administratorów forum zależało by mi abyście stworzyli osobny temat dostępny tylko dla osób należących do grupy no-jtag w którym ludzie mogli by pisać jakie profile mogą zaoferować. Zależy mi na nowym temacie bo chciałbym żeby do grupy należały tylko zaufane osoby.

Jeżeli ktoś chciał by dołączyć do grupy musiał by w ciągu np 24h dogadać sie z osoba która chciała by jego profil i mu go udostępnić.

Co byście z tego mieli ? Kazdy kto by należał do grupy musiał by tez sam dac swoj profil i udostępniać go innym. Może w przyszłości zostanie zrealizowana możliwość wpłaty pieniędzy co pozwolało by mam na zakup nowych gier w przyszłości. Oczywiscie było by głosowanie jaka grę kupić.

Po jakimś czasie można by wprowadzić składki co jakiś czas aby lepiej rozwinąć grupę.

Jeżeli forum sie nie zgodzi na utworzenie takiego tematu to i tak poszukuje chętnych do stworzenia takiej grupy :)

Sory za błędy. Jakieś pytania ? Pisz śmiało chętnie odpowiem

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiesman

wiesman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    W sumie w ostatnich czasach ciężko ukraść konto. Więc nie ma czego sie bać. Nadal szukam chętnych :)

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nie ten adres mądralo.
    Kosz

Wczytywanie...