Grupa RRoD posiada nowe firmware 0800

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rąbię na live 2 lata i właśnie z tą myślą przerabiałem. Zbanują mnie ? Mówi się trudno. Tyle zaoszczędziłem, że nawet nie będę miał żalu. Kupi się nową konsolkę ;D
wreszcie ktoś mądrze pisze :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
co w tym mądrego... jak kogoś stać na kojna konsole to orginaly też....
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Dotychczas trzeba było mieć perfekcyjnie nagrany obraz płyty bez błednie, przepatchowany ABGX też bez błędów, z SSV2 itd itp zeby bana nie dostać, a teraz z masą błędów i bez 1,7% plików będziemy to wypalać?

Czekam na dalszy rozwój sytuacji. Podobno jest w produkcji program do wypalania tych obrazów. Poczekam też na LT 2.0 i co się stanie z ludźmi na LIVE używając tych sposobów.

co w tym mądrego... jak kogoś stać na kojna konsole to orginaly też....
przecież dostaniesz bana, sprzedajesz konsolę, i kupujesz nową niebanowaną. I tak jesteś do przodu...
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
przecież dostaniesz bana, sprzedajesz konsolę, i kupujesz nową niebanowaną. I tak jesteś do przodu
a jak go dostaniesz za 2miesiące?po kupnie nowej... mi to wygładało tak że dumny z tego jesteś z kradzieży..... i się tym chwalisz
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ehh teraz będziecie przeżywać, że sobie nie pogracie na XBL masakra.
Cieszcie się, że coś się dzieje, jak chodzi o LT2.0 a nie jeszcze live wam się chce. To kupować oryginały i nie będzie żalu itp itd.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
boże co za ludzie....tak źle inaczej też nie dobrze....onix jak czytam twoje wypowiedzi to rece mi opadają

na wiekszość nagrywarek i tak są błędy i niewiadomo będzie czy kopia będzie oki ani czy na live....
mamy rok 2011

...

wszystko hula aż miło

na live tez przez jakiś bedzie bezpiecznie

i skończcie wreszcie spekulować
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Polowa tego forum to dzialy z flashem i rozmowach o nowych relasach obrazow a wy wjezdzacie juz zeby nie piracic to sie bana nie dostanie. A sami pewnie piracicie.
A skoro wam to tak przeszkadza to nie musicie chyba przegladac takich tematow jak ten.

Wysłane z X8
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
a teraz z masą błędów i bez 1,7% plików będziemy to wypalać?
Ręce opadają.
Nie gadajcie głupot ze brakuje jakiś danych i błędy są! Najpierw stękaliście ze się nie da, teraz stękacie ze się da, ale nie tak jak byście chcieli.

Słyszeliście kiedyś o weryfikacji nagranej płyty w abgx, chyba nie?
 

dymekk208j

Użytkownik
Użytkownik
Polowa tego forum to dzialy z flashem i rozmowach o nowych relasach obrazow a wy wjezdzacie juz zeby nie piracic to sie bana nie dostanie. A sami pewnie piracicie.
A skoro wam to tak przeszkadza to nie musicie chyba przegladac takich tematow jak ten.
Jeżeli ktoś piraci to musi liczyć się z banem. Więc nie ma potrzeby żalenia się na forum, że może dostać bana. Logiczne. Jeżeli nie chce bana to jedynym pewnym sposobem są oryginały.
 

TigraTeam

Banned
Te gearsy to jest region free?? zastanawiam sie czy nie sciagac :rolleyes:
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Z tego co pisze w NFO to RF.
 

SIEDZE

Banned
A ja zainwestuje w RGH czyli jtag II i nie interesuje mnie imgburn albo jakies plytki i błędy... ;]
 

Wajsxy

Użytkownik
Użytkownik
A jednak zmieniam zdanie, na najstarszym hitachi chyba się nie da pograć już wcale, bo lt max sprawia, że dane są ok, bez tego nie ruszy, a że nagrać tak jak oryginał się nie da to osoby ze starym hitachi zostały na lodzie, chyba że c4eva wyda i na ten model fw.
Zasmuciłeś mnie ta informacja, skąd takie wnioski?
 

MARGRA26

Użytkownik
Użytkownik
Ewenement a wiadomo kiedy ten JTAG II bedzie?
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zasmuciłeś mnie ta informacja, skąd takie wnioski?
Jeszcze raz przeczytałem nfo i takie wnioski mi wyszły, bo skoro płyty nie da się nagrać prawidłowo, co potwierdza sposób nagrywania w imgburn, dodatkowo jeszcze program przestawia layerbreak na nieco inny niż powinien być, te brakujące 1.7% danych i tak ma znaczenie tylko na bezpieczny live choć LT 2 emuluje check'i, błędy przy nagrywaniu to też nic, bo przecież będzie działało, ale BRAK LT MAX w FW, bo ten stary hitachi nie ma w planach obecnie lt 2 to coś czego nie da się obejść, bo ta funkcja koryguje layerbreak, który przestawia imgburn, bez tego gra nie ruszy, chyba, że jakimś programem wymusisz nagranie z poprawnym layerbreak tak, że korekta nie jest wymagana czyli lt max wtedy zbędne.

Cytuję kluczowy fragment
The actual layerbreak for XGD3 ISOs is 2133520. However, when burning
XGD3 ISOs to regular DVD+R DL, ImgBurn will automatically reposition/
limit the layerbreak to 2086912 in accordance with the disc's maximum
Layer 0 data zone capacity (2,086,912 [LBA: 0 - 2086911]). The LT-MAX
feature in LT+ v2.0 will compensate for this and allow you to play
XGD3 backups with this wrong layerbreak, and therefore wrong game
partition data PSN locations.
 

WieczorniX

Użytkownik
Użytkownik
@ !neoandrew @ Wajsxy - zapraszam do tematu:http://xboxforum.pl/oprogramowanie-f13/hitachi-staruszek-xgd3-103198-3.html
Na youtubie jakiś koleś wrzucił filmik, na którym odpala GoW3 na starym hitachi i starym fw, tylko nikt nie wiedział właśnie jak nagrał płytkę, więc teraz wydaje się być jasne. Mam taką nadzieję, bo mam stary Hitachi. :)

Jak uda mi się ściągnąć i wypalić wedle tej instrukcji to dam znać.
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś to ściągnie to mógłby zajrzeć do ISO i zobaczyć czy są pliki językowe inne niż ENG? Bo skoro nie ma 1,7% danych to może ucięli pliki językowe? Wiem że to teoretycznie nie możliwe ale nie wiem czemu ale martwię się że te większe grupy mogą wydawać gry z obciętymi innymi plikami językowymi, zostawiając tylko ENG.
 
T

Turin

Guest
Instrukcja jak wypalić z obrazkami ;P

http://bit.ly/nJnfgB
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ewenement a wiadomo kiedy ten JTAG II bedzie?
NIE MA czegoś takiego jak JTAG II, JTAG/SMC Hack to JTAG, Reset Glitch Hack to RGH koniec dyskusji.

Poza tym jakbyś ruszył szarymi komórkami, wiedziałbyś że RGH już jest i możesz go zrobic, lecz nie ma rebootera (a raczej bootera)

Jak ktoś to ściągnie to mógłby zajrzeć do ISO i zobaczyć czy są pliki językowe inne niż ENG? Bo skoro nie ma 1,7% danych to może ucięli pliki językowe? Wiem że to teoretycznie nie możliwe ale nie wiem czemu ale martwię się że te większe grupy mogą wydawać gry z obciętymi innymi plikami językowymi, zostawiając tylko ENG.
twoja kolejna dziwna teoria? :facepalm:
 
T

Turin

Guest
Kilka słów od C4E na temat tego NFO:

[2011-10-01 12:48AM UTC] #fw <[Eric]> c4eva is the nfo file written by rrod a pretty good assessment on the current situation?
[2011-10-01 12:51AM UTC] #fw <c4eva> eric:dont agree with it,no

[2011-10-01 12:52AM UTC] #fw <Ellidor> c4eva so the nfo written by RRoD is wrong
[2011-10-01 12:53AM UTC] #fw <Zer0AI> will xgd3 backups be live safe c4eva?
[2011-10-01 12:53AM UTC] #fw <c4eva> its not from me
[2011-10-01 12:54AM UTC] #fw <c4eva> zero:like all backups, safe for now

[2011-10-01 12:58AM UTC] #fw <mr1000> hey c4eva are the xgd3 back ups safe? because gears 3 nfo is saying no?
[2011-10-01 12:58AM UTC] #fw <c4eva> nfo is wrong

Samsung podobno gotowy. Jeszcze taka jedna kwestia :)

[2011-10-01 01:52AM UTC] #c4e <c4eva> 2.0 is coming!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom