Grupa system link na FB

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fules

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Ostatnio dostałem wiadomość że istnieje grupa osób na Facebooku grających na Xboxie przez System Link RGH
Lecz to bardziej przypomina lecz to bardziej przypomina zamkniętą grupę zwaną Klanem osób a mnie to nie pasowało.
Ale zainspirowała mnie ta osoba gdyż pozwoliłem sobie zrobić Otwartą Grupę na FB która NIE BĘDZIE KLANEM
Ta grupa ma pomóc wszystkim chętnym graczom w znalezieniu sobie kompana do gry w System Link RGH
a teraz pozwolę sobie zadać wam pytanie Gdzie sprawdzacie częściej wiadomości na Facebooku czy na XboxForum ??
pacząc na mnie sam sprawdzam wiadomości na Facebooku co minute a wiadomości na XF raz na kilka dni
Zawsze na pewno znajdzie się Jakiś chętny do grania.
Każdego chętnego zapraszam do pisania propozycji do grania
Każdego chętnego zapraszam do czytania wiadomości z tablicy
Każdego chętnego zapraszam do dołączenia do członków grupy
ta grupa niema żadnych wymogów członkowskich

Więc zapraszam

Link do Grupy: https://www.facebook.com/groups/XFlink/

PS. Jeśli istnieje już taka Grupa proszę o wiadomość a swoją usunę
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jest już taka grupa, zaproś z nowego konta (chyba że zamierzasz wszystkim graczom podawać wszystkie swoje dane, pokazywać znajomych itd) i zaproś CANCIAR CANCIAR do znajomych.
to nie jest klan tylko grupa osób grających na linku, zazwyczaj gramy przeciwko sobie.
 

CanciaR

Użytkownik
Użytkownik
To co ty robisz jest niezbyt miłe.Nie chcę cię obrazić, ale nie podoba mi się twoje zachowanie.Moja grupa jest tajna tylko z nazwy.Przyjmuję wszystkich zainteresowanych.Grupa jest tajna aby nie dołączały do nas osoby nie wiadomo skąd.Każdy wymóg jaki jest na mojej grupie przemyślany.Pomyśl co by się stało jakby nie było jakiegokolwiek regulaminu?Byle hejter rozwalił by ci coś w co włożyłeś pracę.Na naszej grupie panuje tolerancja nie sypiemy od razu warnami.Pomagamy i pokazujemy gdzie popełniamy błąd.Jeżeli ci się coś nie podoba to powiedz to.Albo zaproponuj jakąś zmianę.Nie rób mi niepotrzebnej konkurenci.15 członków na moją grupę nie narzeka, wręcz przeciwnie.

Tym postem nie miałem na celu jakiejkolwiek obrazy.
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
Zonek ja wyślę zapro do tego cianciar chętnie dołączę żeby pograć od czasu do czasu

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 

CanciaR

Użytkownik
Użytkownik
Bysiiuu zapraszam.Jestem pewien że niejeden raz w coś zagramy.Zaproś Canciar Canciar(Ghost) Albo zonka to cię dodamy.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
http://xboxforum.pl/ustawki-251/forumowa-grupa-link-190136/
w takim razie zapraszam do tego tematu.
nie widzę sensu zakładania miliona grup po 4 graczy skoro może być jedna która utrzymuje to wszystko w kupie.
na razie temat zamykam w celu uniknięcia niepotrzebnego syfu, jeśli autor zażyczy otwarcia zapraszam na PW.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom