1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gry a fw 1.6.1 ns

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AlCapone, Wrzesień 1, 2010.

1. AlCapone

AlCapone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam do was takie pytanie bo trochę już nie grałem w xbox360 więc nie jestem na bieżąco tak więc czy te gry co wychodzą teraz jak i te co wyszły miesiąc temu będą działać na iXtreme 1.6.1 non stelath? oczywiście gram offine więc muszę też weryfikować grę abgx360? muszę coś dogrywać do obrazu?

proszę o szybką odp.

Aha i gry które wyszły i będą wychodzic to ixtreme 1.6.1 non sth będzie je odpalać bez problemu bez żadnych wawe patcherów itp?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    tak, 1.61 ns odpala wszystkie wave oraz gry patchowane i zawsze je bedzie odpalac. Ale jak nie masz jeszcze przerobionej konsoli to lepiej wgrac lt.

4. AlCapone

AlCapone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha ok dzięki czyli mając 1.6.1 non sth to każda gra mi pójdzie?

5. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jak wgrasz 1.6.1 NS to odpalasz wszystko co wyszło i co wyjdzie. Nic nie musisz weryfikować ani dogrywać. Działa to jak stary Xtreme. Jedyne co się z tym firmware wiąże to murowany ban.

Poleć forum