1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry a wersja homebrew

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez roth, Styczeń 6, 2010.

1. roth

roth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Czy jest gdzieś na forum zestawienie gier z najniższymi hb jakimi działa? Mam 7371 i nie ma sensu zebym sciagał gry które mi nie pojdą (np AC2). Teraz sie przymierzam do fifa 10 i PES2010 i nie wiem czy jest sens marnowac czas i plitke. A updateowac z wiadomych wzgledow nie chce... Mysle że zestawienie by było pomocne dla wszystkich ze starszymi HB.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tuminure

Tuminure Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli masz już XBR, to możesz zainstalować jego nową wersję która odtwarza nowe gry - imo nie ma sensu tworzyć czegoś takiego jak taki spis.

4. roth

roth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie nie mam. Ciekawostka pes10, forza3, fifa10 dzialaja ale bez dysku. Po podpieciu hd od razu krzycza o aktualizacje.

Wczytywanie...

Poleć forum