1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry akcji z dużą ilością QTE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gornik92, Styczeń 2, 2012.

1. Gornik92

Gornik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podkarpacie
    Na początek witam wszystkich użytkowników forum.
    Mógłby mi ktoś polecić gre w której jest sporo quick time event , dużo efektownych akcji i oczywiście żeby gra miałą dobrą oprawe graficzną i dźwiękową? Chodzi mi o gry w stylu the bourne conspiracy, ninja blade itp, itd. Najlepiej żeby to była strzelanka w której jest sporo walki wręcz, strzelania, jazdy pojazdami itp. Jeśli możecie to podajcie wszystkie tytuły które wam do głowy przychodzą. Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    znam tylko Ninja Blade
    żeby pokonać nowego potworka lub bossa to tylko dzięki QTE
    Specjalne wykończenie przeciwnika - QTE
    mnóstwo Quick TIme eventow w tej jednej grze i do tego ta gra jest po polsku :)

4. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    black ops, battlefield 3

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mercenaries 2 world in flames - mnóstwo strzelania,qte,wybuchów,pojazdów(naziemnych,wodnych,powietrznych) i grafika nadal bardzo dobra ( 2008 rok)
    i just cause 2 - to samo co wyżej,tylko z odświeżoną grafiką,inną fabułą,bohaterami...

6. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    pełno QTE - Naruto ultimate ninja storm 2 - ale to trzeba lubić :D

7. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @sephitorh gdzie ty w black opsach widziałeś QTE?
    A jeśli chodzi o taką grę to Castlevania Lords Of Shadow tam jest tego trochę do tego przepiękna oprawa audiowizualna. Jeśli chcesz gier z dużą ilością QTE to szukaj po slasherach

8. Gornik92

Gornik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podkarpacie
    Może skusze się na Just Causa 2 i Mercenaires 2 tylko tak na prawde która z gier jest lepsza bo na pewno któraś musi byc? Patrzyłem an gameplay Naruto, faktycznie dużo tam tego ale jednak to nie moje klimaty. Battlefielda 3 niedługo będe miał także pogram i ocenie. W gry typu Castlevina na razie nie mam ochoty grać. Szczerze powiedziawszy jak dotąd to jedna z lepszych gier gdzie było qte i w ogole fajna akcja to the bourne conspiracy. Bardzo chciałbym zagrać właśnie w podobną gierke? A jest moze jakis james bond na x360 podobny do everything or nothing na ps2? Bo z tego co pamiętam tam się też dużo działo? Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Będe czekał na dalsze propozycje bo jestem pewien, że takich gier nie brakuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum