1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry aktualizacje

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez niewiempocotu, Styczeń 10, 2009.

1. niewiempocotu

niewiempocotu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przejżałem forum i nei znalazłem takiego tematu i niestety musiałem założyc nowy, o co pewnie teraz wszyscy sie wkurzają ale jeżeli ktoś mi odpisze to szybko usune go zeby nie robic smietnika.
    Mam takie pytanie..
    jestem posiadaczem przerobionej konsoli a chciałbym miec aktualizacje do różnego typu gier przede wszystkim nba 2k9 lub np pes 2009.
    Jest tylko problem w tym ze nie wiem jak je zainstalowac skoro nie moge przez xbox live.
    Ponoc istnieje mozliwosc normalnie sciagniecia pliku z patchem i zaaplikowaniu go przez sate
    Xbox 360 przewód, tasiemka - dysk Sata Gwar. (521567547) - Aukcje internetowe Allegro
    nie wiem czy to prawda i w jaki sposób to działa.
    Jezeli ktoś moze mi pomóc to bardzo prosze o tą pomoc
    z góry dzieki za odpowiedz
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dlaczego nie mozesz podłaczyć? podłącz się do live'a i ściągnij patcha a potem sie odłącz...

4. niewiempocotu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie moge bo jakies błedy od samego początku mi wyskakują podczas podłaczania..
    jestem jakis matoł w ogóle

5. marwol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jakie błedy? może już masz bana a o tym nie wiesz :D

6. niewiempocotu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie można połączyć sie z usługą xbox LIVE. Wybierz opcję testuj połączenie aby roziwazac problem.
    /TESTUJ
    poddczas testowania sprawdza karte sieciowa jest ze przewodowa później adres IP i wyskakuje nieudany no i LIPA :)

7. marwol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    źle skonfigurowane połączenie... poszukaj poradnika na forum jak zrobić wszystko dobrze

ps. ja tylko podłączyłem x'a do routera i automatycznie mi wykryło wszystko.

8. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    wiecie na wstępie się nie "zapytaliśmy" przez co łączysz X'a czy przez router czy przez kompa jesli masz neo etc. to artykuł (niestety nie stąd)

Wczytywanie...

Poleć forum