1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry arcade a zbanowana konsola.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Finnen, Maj 20, 2010.

1. Finnen

Finnen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,

Może opiszę dokładnie sytuację. Zakupiłem sobie kilka dni temu konsolę na allegro, wszystko OK tylko, że jest przerobiona iXtreme 1.6 i pomimo, że sprzedający uważa, że konsola nie jest (jeszcze ;P ) zbanowana to za pewne wkrótce to nastąpi bo z tego co wiem to używał jej do łączenia się z Xbox Live. Zanim zatem to nastąpi chciałbym sobie skorzystać z możliwości łączenia się z LIVE i zakupić jedną grę arcade, na której mi bardzo zależy - Prince of Persia.

Moje pytanie jest takie: czy jeżeli teraz skorzystam z usługi Xbox Live, założę sobie konto silver, uzupełnie je punktami, zakupię Prince of Persia Classic i ściągnę tę grę na dysk to czy po ewentualnym dostaniu bana w przyszłości dalej będę mógł grać w tego Prince'a, czy jakoś się zablokuje ? Czy w ogóle do grania w te gry arcade potrzebne jest połączenie z usługą Xbox Live, czy wystarczy raz grę kupić, pobrać i można olać połączenie z internetem ?

Czytałem BAN FAQ i wg informacji tam zawartych na konsolę nie można instalować gier po banie, jednak z tego co czytałem zostało to zmienione w dashboardzie 9199, który odblokował możliwość instalacji gier na dysk twardy. Stąd właśnie moje pytanie. Mógłby mi ktoś to jakoś wytłumaczyć ? Nie chcę kupić gry, dostać za jakiś czas bana i nie móc w nią zagrać. Sam w sobie ban mnie nie przeraża bo nie interesuje mnie granie po sieci - interesuje mnie tylko i wyłącznie sklep z grami arcade.

Będę wdzięczny za info :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    W najnowszej aktualizacji juz na hdd można. A co do tego wiesz możesz się nie zdążyć połączyć i dostaniesz bana. A jak zakupiłeś nie powinno się zablokować już.

4. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Nawet jak byś teraz zmienił na LT to i tak nic nie da bo masz oflagowaną konsolę

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UPnie "masz oflagowaną konsolę" tylko "MOŻE masz oflagowaną konsole"

6. Finnen

Finnen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki :) Akurat jak mówiłem to, czy finalnie dostane bana to jakoś mnie nie martwi. Kupując używaną konsolę z iXtreme 1.6 jestem na to przygotowany. Po prostu tylko chciałem wiedzieć czy ten ban wpłynie jakoś na moje zakupione w Xbox'owym sklepiku gry arcade :)

7. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Nie, jeżeli pobierzesz grę na dysk to już w nią będziesz mógł grać dopóki nie usuniesz jej z dysku.
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum