1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Arcade i Pro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez peja101, Listopad 8, 2009.

1. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Witam
    Moje pierwsze pytanie dotyczy gier arcade tzn. czy można kupić pakiet gier arcade, które dostępne są z konsolą Arcade. Najbardziej zależy mi na grze TRIAL HD, którą można kupić na Market place, ale ja nie mam podłączonej konsoli do neta.

A drugie pytania dotyczy Xbox360 PRO a dokładniej czym rózni się od np. Premium.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stopa

Stopa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety bez marketplaca nie kupisz gierek. Są tylko arcade discs ale tam są gry które masz na początku na dysku (pacman, hexic HD itp).

A róźnica pomiędzy Pro a premium jest dyskiem. Pro ma dysk 60gb a premium 20gb

4. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Szkoda. A jest jakaś możliwość żeby ściągnąć tę gre tak jak np. GTA 4 nagrać na płyte i sobie grać?
    Ja mam premium (tak mi się przynajmiej wydaje ;p) i mam dysk 60 GB.

5. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    możesz ten Arcade disc sciagnac . u nas w downloadzie gdzieś siedzi

6. peja101

peja101 Banned

Polubienia: