1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry Arcade (pełne wersje)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ankur, Grudzień 16, 2009.

1. Ankur

Ankur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

kupiłem niedawno przerobionego (bodajże wersją 1.51) Xboxa 360. Nie interesuje mnie gra online, gram głównie z rodzeństwem na dwa pady, do Xbox Live nie podłączałem konsoli ani razu i nie zamierzam w najbliższym czasie.

I tu pojawia się pytanie - czy jest jakiś sposób na granie w pełne wersje gier arcade? Przyznam że jestem graczem starej daty i bardziej od nowych gier rajcowało by mnie pogranie w pegasusową Contrę, Mario czy Prince of Persia ;).

Próbowałem znaleźć sensowną odpowiedź na to pytanie od dwóch dni ale na każdym forum jest to strasznie chaotycznie opisane. Wiem że są do ściągnięcia (np na torrentach) gry arcade trialowe. Czytałem gdzieś również o programach/sposobach konwertowania gier z wersji trial do pełnych, ( http://xboxforum.pl/kosz-f53/arcade-demo-full-conversion-homebrew-360s-34116.html temat). Ale większość tematów tego typu ma więcej spamu niż rzeczywistych rozwiązań.

Jeśli ktoś mógłby mi sensownie wytłumaczyć czy jest jakiś sposób pogrania w pełne wersje arcadówek na niepodłączanej do Xbox Live konsoli, byłbym naprawdę wdzięczny. I zgaduję, że jest więcej osób z moim problemem, którym też przyda się info :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...

Poleć forum